Nesvay

Nesvay Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by Kreatif App

Advertisements

About Nesvay

Dünya moda sektörünün gelişimini yakından takip eden ve bünyesindeki tüm ürün grubunu, yenilikçi ve kendine özgü tasarımları destekleyerek sizlere sunan Nesway, 2007 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ana amaç edinmiş ve adımlarını hep bu yönde atmıştır. Müşterileri ile bir bütün halinde hareket ederek, maksimum kalitede ürün seçimi ve kıyaslama olanağını sağlayan Nesway, ürünleri gerek modanın trendleri, gerekse de müşteri beklenti ve memnuniyetleri çerçevesinde ürettirmekte olup, kuruluşundan itibaren geçen sürede sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.

Gerek stoklarında bulunan yerli ve ithal ürünler, gerekse de "Müşteriye Özel Tasarım" modelleri ile gelen ve gelecek taleplere hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Bugün olduğu gibi gelecekte de seçkin kadrosu, kaliteli ve geniş ürün gamı ve satış sonrası desteği ile Nesway, "en iyi" olanı, doğru zamanda müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Nesway Aksesuar olarak, her şeyden önce;

- İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Başarımızın temel sırrı bu! Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanada kendinizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimizdeki herkes işini severek yapıor ve uzmanlık alanlarında gelişmek için üstün bir çaba harcıyor. İşimizde daha başarılı olmak için sürekli modayı yakından takip ediyor, üretim ve kumaş tekniklerini öğreniyor, üretim ve pazarlamanın her alanında, öğrendiklerimizi uyguluyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

- Bahane yerine çözüm üretiyoruz.

Moda sektörünün en hızlı devinen sektör olduğu ve bu nedenle yaptığımız işin de tahmin edilenden zor bir iş olduğunun bilincindeyiz. Gerek ürün seçimi gerekse de üretim esnasında bir çok zor adımla karşılaşıyoruz. Fakat, bu zorlukların çözümleri için bahaneler aramaktansa, çözüm veya çözümler üretiyoruz.

- Programlı çalışıyoruz.

Ürün gamı ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, bir alanda başarılı olmanın altın anahtarının belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması ile gerçekleşeceğini biliyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve yönetim, satış pazarlama ve sevkiyat ekibi’de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. All product groups in the world who closely follow the development of the fashion industry and on-site, offering to you by supporting innovative and unique designs Nesway, was established in 2007.

Since the establishment of "Unconditional Customer Satisfaction" has adopted the principle has always been a main aim and steps in this direction. Acting as a whole with its clients, maximum quality in product selection and Nesway providing benchmarking opportunity, the trends and fashion products, as well as is being continued with them in the framework of customer expectations and satisfaction, since its establishment has become one of the most indispensable of the time in the industry.

Both domestic and imported products available in stock are either the "Customer Specific Design" is committed to providing rapid solutions to incoming and future demand models.

Today, as the future elite, quality and Nesway with a wide range of products and after-sales support, "best" one, will continue to provide customers the right time.

As Nesway Accessories, before everything;

- We're doing really love our work.

this fundamental secret of our success! We know; but when you improve yourself in a job he liked domain and you try to be more successful. Loving everyone in our team structure work and spends a supreme effort to thrive in areas of expertise. We continually monitor fashion trends to be more successful in our business, learning production techniques and fabric, in all areas of production and marketing, and applying what we learn we share with you.

- We deliver solutions instead of excuses.

Devian sector of the fashion industry is the fastest and therefore we are aware that we are doing the job of a difficult task than anticipated. We are experiencing a very difficult steps required during product selection as well as in production. However, rather than look for excuses for solutions to these challenges, we are producing the solution or solutions.

- Scheduled we are working.

Whatever the product range, your working conditions are regulated in whatever form held, we know that certain programs within the framework of the golden key to being successful in one area will take place with the study in a disciplined manner. We're working on organizing the work flow for each project and the management of all our employees, including sales, marketing and delivery team, we strive to remain faithful to this process.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Nesvay version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: aksesuar.nesvay, download Nesvay.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Bildirim Sistemi
İnternet Kontrolü
Swipe to Refresh
Splash

Oh snap! No comments are available for Nesvay at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1