TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane

TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane Free App

Rated 5.00/5 (14) —  Free Android application by Unik.al

Advertisements

About TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane

TiranaXXL është mënyra më e mire për të gjetur se cfarë eventesh po ndodhin në Tiranë. Ne listojme koncertet më të mira, komeditë, filmat, ekspozitat, festat, opera, DJ dhe party-t sic i rekomandojme ata që kane influence në skenë. Shkarkoni TiranaXXl dhe gjeni dicka që mund të bëni sonte ne kryeqytet.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane version 1.2.7 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: al.tiranaxxl.app, download TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.3+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Minor bug fixes.

What are users saying about TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane

Q70%
by Q####:

The best way to be update

B70%
by B####:

Nje aplikacion shume i nevojshem per te gjetur dhe ndjekur ne kohe eventet qe ndodhin ne Tirane. Bravo!

M70%
by M####:

Gjithmone kam thene qe duhet nje vend i vetem ku gjithe eventet e kryeqytetit te reklamohen sipas datave - e pergezoj kedo ka marre iniciativen! I vetmi sugjerim qe kam eshte te shtohet nje kategori shkencore - ka jashtzakonisht shume konferenca nacionale/rajonale qe mblidhen ne tr. Ne mos gaboj tani ne 11 nentor eshte konferenca nderkombetare e shkencave mjeksore megjithe workshopet e veta ne hotel plaza. Si studente e shkencave edhe evente te tilla me interesojne shume - por infot per keto ndonjehere i marr shume vone pasi jane mbyllur regjistrimet. Thjesht sugjerim - kritike nuk gjej dot :)


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
14 users

5

4

3

2

1