Etin Sultanı

Etin Sultanı Free App

Rated 5.00/5 (9) —  Free Android application by HaldizWeb internet Hizmetleri Sakarya

Advertisements

About Etin Sultanı

2000 yılından bu yana et ve et ürünleriyle Türkiye ve yurtdışı birçok ülkelerde hizmet veren Sultan Cheff şimdi de Etin Sultanı markasıyla müşterilerin et ve et ürünlerinin sipariş üzerine sağlıklı ve hijenik ortamlarda ambalajlanıp en güvenilir şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Sipariş ettiğiniz et ve et ürünlerinin her birinin özenle kendi alanında usta olan Sultan_Cheffi'miz kontrolünde hazırlanılarak sofralarınıza ulaştırılacaktır.

Hizmet verdiğimiz et ve et ürünleri kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarını sağlayarak,gıda, hijyen insan sağlığı yasal şartlara uygun üretim yaparak müşterilerimize sağlıklı, güvenilir, lezzetli et ve et ürünlerini sunmaktır. Since 2000 meat and meat products with Turkey and providing services in many countries overseas Sultan Cheff now in a healthy and hygienic environment on the order of customers of meat and meat products to the Sultan of brand meat packaged to deliver the most reliable way to you.

Each of meat and meat products you ordered will be carefully delivered to your table in sultan_cheffi hazırlanılarak our control which masters in their field.

meat and meat products that we serve by providing quality and food safety management system requirements, food, hygiene, human health by producing healthy customers in accordance with legal requirements, reliable, is to present the delicious meat and meat products.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Etin Sultanı version 1.1 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: app.etinsultani.com, download Etin Sultanı.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Görsel Efek Güncellendi

Oh snap! No comments are available for Etin Sultanı at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
9 users

5

4

3

2

1