Wyzwanie YouTube

Wyzwanie YouTube Free App

Rated 3.45/5 (11) —  Free Android application by Nevadro Apps

About Wyzwanie YouTube

Blowek, Rezi, Isamu i wielu innych! Wszyscy w jednym miejscu czyli YouTube Challenge!

Nie wiesz jak mają naprawdę na imię, czy mają rodzeństwo albo od czego zaczynali? Pobierz YouTube Challenge na swój telefon i się tego dowiedz! Mnóstwo ciekawostek i faktów w jednej aplikacji.

Dziesiątki pytań, setki odpowiedzi - sam musisz zdecydować, które są poprawne. W tabeli wyników znajdziesz wszystkie statystyki dotyczące gier, które już rozegrałeś oraz ilość widzów, których udało Ci się zebrać do tej pory.

Grając w YouTube Challenge może Ci się zdarzyć, że nie będziesz znał odpowiedzi na któreś pytanie ale nic się nie martw. Do dyspozycji będziesz miał 3 koła ratunkowe. Możesz zakupić sobie więcej czasu, żeby lepiej się zastanowić, usunąć 2 złe odpowiedzi by mieć 50% szansy na poprawną odpowiedź lub po prostu pominąć pytanie i przejść do następnego.

Pamiętaj, że nie ma sensu się denerwować, jeśli nie znasz jakiej odpowiedzi. Grając w YouTube Challenge, aplikacja za każdym razem pokaże Ci jaka była poprawna odpowiedź byś następnym razem, już ją znał.

Życzymy Ci miłej zabawy. Mamy nadzieje, że nie znałeś wszystkich faktów o YouTube'rach zamieszczonych w naszej aplikacji.

~Nevadro Team Blowek, Rezi, Isamu and many others! All in one place or YouTube Challenge!
 
You do not know how to have a real name, if they have siblings or from what started? Download YouTube Challenge on your phone and to learn this! Lots of trivia and facts in a single application.

Dozens of questions, hundreds of answers - you need to decide which is correct. In the results table you will find all the statistics about the games that you played already and the number of viewers that you have collected so far.

Playing YouTube Challenge can happen to you that you will not know the answer is no for either question but do not worry. You will have at your disposal 3 lifebuoys. You can buy yourself more time to think better, to remove two wrong answers would have a 50% chance the correct answer, or just skip the question and go on to the next.

Remember, that does not make sense to get upset if you do not know what answer. YouTube playing in the Challenge, the application each time will show you what was the correct answer you next time, I knew her.

We wish you have fun. We hope that you did not know all the facts about YouTube'rach contained in our application.

~ Team Nevadro

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Wyzwanie YouTube version 1.0.7 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.NevadroApps.YouTube_Challenge, download Wyzwanie YouTube.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Wyzwanie YouTube at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.55
11 users

5

4

3

2

1