İki Sepet

İki Sepet Free App

Rated 5.00/5 (4) —  Free Android application by Ticimax

Advertisements

About İki Sepet

“Sepetinizdeki Moda” Sloganıyla sizlere 5 yıldır hizmet vermekte olan www.ikisepet.com yarım asırı aşan bir tecrübenin ürünü olarak 55 yıldır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir.

ikisepet.com ve Apaydın AVM perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Huzurlu ve Güvenli Alışveriş” ilkesiyle hareket eden İki Sepet , e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.

İkiSepet.com, Moda kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan bir marka olmuştur.

İkisepet.com olarak biz, müşterilerimizi partner olarak görmekte; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle tek taraflı değil karşılıklı olarak kazanmayı, firma ve müşterilerimizinde birlikte kazanmasını ilke edinmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş ikisepet.com, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. ikisepet.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu olarak gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

ikisepet.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor. "Fashion PriceGrabber" motto with you as the product of an experience of over 5 years in half a century has been serving www.ikisepet.co I served for 55 years in the retail sector also offers the best services on the Internet.

ikisepet.co Apaydin and shopping centers with retail stores in the sector continued on its way is always to be regarded as fundamental to the success of 100% customer satisfaction.

The whole process up to this day when the Assembly "Peaceful and Safe Shopping" acting on the principle of two-Cart e-commerce also continues on its way with this principle.

Ikisepet.co, combine the concept of fashion and fast changing fashion trends with innovative ideas, maximum satisfaction to its customers, has become a brand that offers the best quality and most reasonable price policy.

I İkisepet.co as we are to see our customers as partners; Departing from the one-sided win not mutually unconditional customer satisfaction, company and together We aim to win our clients.

All of our products from the production process, quality control and testing to pass the selection phase up to the packaging stage of your order.

Secure My Shopping ikisepet.co, it uses an SSL certificate that ensures the security of information transmitted via 256-bit encryption for data transmission. Ikisepet.com your credit card information is only used in carrying out the order process and will not be registered in the database. All purchase transactions will take place on our site are not necessarily 3DSecure feature. What you can do all your shopping is safe.

ikisepet.com Safe shopping, Fast Delivery, Payment at the door, Free Shipping, Fast Support, 9 Month and a lot more advantages are waiting for you.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install İki Sepet version 1.1 on your Android device!
Downloaded 5+ times, content rating: Everyone
Android package: com.aikisepet.mobil, download İki Sepet.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for İki Sepet at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
4 users

5

4

3

2

1