Agjencia Telegrafike Shqiptare

Agjencia Telegrafike Shqiptare Free App

Rated 4.83/5 (12) —  Free Android application by Albmania Group

Advertisements

About Agjencia Telegrafike Shqiptare

!:! SHQIP !:!
Agjencia Telegrafike Shqiptare eshte e para dhe e vetmja agjencia lajmesh zyrtare ne Shqiperi e cila ofron artikuj informative ne 3 gjuhe te ndryshme ne platformat e saj online: shqip, anglisht dhe frengjisht.
Ky aplikacion sjelle prane jush te gjitha keto lajme lehtesisht dhe shpejt ne telefonat tuaj inteligjente dhe ne tabletat tuaja.

!:! ENGLISH !:!
Albanian Telegraphic Agency yet the first and the only public news agency in Albania that offers daily news in 3 different langauges in their online platform: in albanian, english and french.
This application brings to your hand all this articles for free.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Agjencia Telegrafike Shqiptare version 2.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.albmania.atsh, download Agjencia Telegrafike Shqiptare.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Changes on API connection
SSL certificate implementation
Better experience and Higher security
Version update Agjencia Telegrafike Shqiptare was updated to version 2.0
More downloads  Agjencia Telegrafike Shqiptare reached 100 - 500 downloads

What are users saying about Agjencia Telegrafike Shqiptare

Q70%
by Q####:

Nje aplikacion dedikuar teresisht lajmeve te verteta nga vendi dhe bota. U lodhem duke lexuar pseudo lajme te publikuara nga pseudo gazetare neper pseudo portale

P70%
by P####:

Agjencia me e mire dhe e shpejte e lajmeve


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.85
12 users

5

4

3

2

1