GAYHANE Gay Arkadaş Bulma

GAYHANE Gay Arkadaş Bulma Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Followers and Likes Production

About GAYHANE Gay Arkadaş Bulma

Yeni geylerle tanışmak ister misin? GAYHANE ile artık çok kolay – senin gibi beyler için yepyeni sohbet ve tanışma uygulaması. 15 milyon üyemiz var ve her gün 60.000 kişi daha aramıza katılıyor. GAYHANE ile ateşli bir erkek bulmak çok kolay! Çeşitliliği önemsiyoruz ve tüm geyleri, biseksüelleri ve transgenderları partiye davet ediyoruz.

✔ YENİ BİRİSİNİ BUL
Heyecan verici geyler parmaklarının ucunda. Eşleşme oyununda, hoşlandıklarını ve hoşlanmadıklarını seç. GAYHANE, yeni arkadaşlıklar edinmenin, ilişki kurmanın ve eğlenmenin muhteşem yoludur.

✔ KONTROL DAİMA SENDE
GAYHANE'nun arkadasında, harika bir misyonu olan küçük bir ekip var: geyler için iletişime geçmeyi daha eğlenceli, güvenli ve muhteşem yapmak istiyoruz. Kiminle iletişime geçeceğine sen karar verirsin. GAYHANE'da, herkes güvende ve isimsizdir.

✔ TAMAMEN ÜCRETSİZ
GAYHANE, doğru erkeği arayan geyler için tasarlanmıştır. Geleneksel tanışma servislerini, ücretli gey uygulamalarını, karmaşık flört sitelerini unutun. GAYHANE yeni, farklı ve yenilikçidir.

İyi eğlenceler ve değerlendirme için TEŞEKKÜRLER :) Do you want to meet new gay? until now very easy with GAYH - a brand new application for chat and meet guys like you. We have 15 million members and more every day, 60,000 people join us. very easy to find a hot guy with GAYH it! We care about diversity and all gay, bisexual and transgender people are invited to the party.

✔ NEW FIND SOMEONE
Exciting gays at their fingertips. In match play, choose what they like and dislike. GAYH me, to make new friendships, and having fun is a great way to build relationships.

✔ ALWAYS CONTROL SENDE
In the rear of the gayhane, a small team with a great mission: to communicate more fun for gays, we want to make safe and spectacular. you decide whether the contact with whom. In gayhane, everyone is safe and anonymous.

✔ COMPLETELY FREE
GAYH valve is designed for the gay male callers. Traditional dating services, gay wage practices, forget complex dating sites. GAYH until a new, different and innovative.

Have fun and THANK YOU for evaluation :)

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install GAYHANE Gay Arkadaş Bulma version 2.0 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating:
Android package: com.alpaslansoft.gayhane, download GAYHANE Gay Arkadaş Bulma.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Dil Dosyalari Güncellendi
Hatalar giderildi.

Oh snap! No comments are available for GAYHANE Gay Arkadaş Bulma at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1