RC Sale

RC Sale Free App

Rated 4.00/5 (4) —  Free Android application by AppSisto

Advertisements

About RC Sale

Kvalita za rozumné ceny je strategie naší společnosti. Společnost RCsale.cz byla založena v roce 2008 Ladislavem Žákem, který působí v obchodě již 18 let, a RC modely se zabývá od útlého věku.
Své zkušenosti jsme přenesli do vybudování vlastní značky, která přináší na trh špičkovou kvalitu za výhodné ceny, a to přímo od zavedených obchodních společností z Německa. Samozřejmostí je rychlý servis a dodávky náhradních dílů.
Neustále sledujeme trh a rychle reagujeme na nové trendy. Naším cílem je najít a uvést na trh modely pro každého. Špičkový servis je naší nejvyšší prioritou a naši technici z modelářské brandže přinášejí své vlastní praktické zkušenosti, a rychle zabezpečí opravu produktu, jestliže jí budete potřebovat. Quality at a reasonable price, our company strategy. RCsale.cz company was founded in 2008 by Ladislav pupil, who works in the shop for 18 years, and RC is engaged from an early age.
We brought her experience to build their own brand, which brings to market top quality at competitive prices, directly from established trading companies in Germany. Of course there is fast service and spare parts supply.
Constantly we are watching the market and react quickly to new trends. Our goal is to find and bring to market models for everyone. Top service is our top priority and our engineers modeling Brandz bring their own practical experience and ensure rapid repair of the product, if you need it.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install RC Sale version 1.0.0 on your Android device!
APK Size: 24 MB, downloaded 10+ times, content rating: Not rated
Android package: com.appsisto.rcSale, download RC Sale.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

More downloads  RC Sale reached 10 - 50 downloads

Oh snap! No comments are available for RC Sale at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
4 users

5

4

3

2

1