@Taksi Şoför

@Taksi Şoför Free App

Rated 4.78/5 (32) —  Free Android application by aTaksi

Advertisements

About @Taksi Şoför

@Taksi CEBİNİZDEKİ TAKSİ DURAĞI Sloganıyla yola çıkmış taksi şoförlerimizin günlük çalışmasına kolaylık sağlayan taksi şoförlerinin kurmuş olduğu sistem ve uygulamadır. Sektörü sonradan keşfetmedik, hep içerisindeydik. "Biz sorunları da biliriz, Çözümlerini de biliriz" birlikte çalışarak yeni bir çok projemizi şoförlerimize fayda sağlamak için çalışacağız.

Akıllı cep telefonu olan her taksi kullanıcısının cebindeki telefondan ile uygulamamızdan yolcu bulabilirsiniz. Taksi duraklarının, taksileri yönetim paneli ile takip edebilir ayrıca müşterileri portföyünü artırdığı gibi taksi duraklarımızın müşterilerine kredi kartı ile ödeme alabilme olanağı sağlamaktayız. Ulaşımda teknoloji kolaylığını yaşayın. @Taksi sistemine taksi durakları ve şoförler bireysel olarak üye olabilirler. "Birlikte daha iyi hizmet, daha iyi kazanç" için sizde teknolojiyi kullanmaya başlayın.

Şu anda sadece İstanbul, yakın zamanda Türkiye genelinde tek dokunuşla Hızlı, Kolay ve Güvenli @Taksiler olacaktır. Uygulamamızı şimdi yükleyip kullanmaya başlaya bilirsiniz. Yorumlarınızla bize değer katarsanız seviniriz. Saygılarımızla TAXI RANK @Taks of your pocket on his way with our slogan which was established by the taxi driver taxi driver for ease of operation and system and application logs. Sector did not discover it later, We were always inside. "We know the problems, we know the solution" will endeavor to provide a lot of benefit to our new project working with our driver.

 Smart mobile phone users that every taxi you can find in our application with the phone in the pocket of the passenger. Taxi, with taxi management panel also can follow us to provide the ability to receive payments by credit card to the taxi rank as our customers increase customer portfolio. Enjoy the convenience in transportation technology. the taxi driver to stop and @Taks system can become a member as an individual. "With better service, better earnings," you start to use the technology.

Currently only Istanbul, one-touch speed recently in Turkey, will be on Easy and Secure @Taksi. You know our application now start to install and use. We're welcome to add value to us with your comments. our respect

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install @Taksi Şoför version 1.3.3 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.ataksi.driver, download @Taksi Şoför.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- Taksi şoför belge güncelleme kısmı eklendi
- Duyuru ve Kampanya kısmı eklendi
- Görsel düzenlemeler yapıldı
- Üyelik sorunu düzeltildi
- Ufak hata düzenlemeleri yapıldı
Belgeler ve kayıt tamamlandıktan sonra üye onayı ile sisteminiz aktif olacaktır.

Oh snap! No comments are available for @Taksi Şoför at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.85
32 users

5

4

3

2

1