Herbal Sağlıklı Yaşa

Herbal Sağlıklı Yaşa Free App

Rated 5.00/5 (5) —  Free Android application by ATS YAZILIM

Advertisements

About Herbal Sağlıklı Yaşa

1980 yılında kurulan Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.

Herbalife`ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde, Başarılı kilo kontrolü, Dengeli beslenme, Gelişmiş kişisel bakım ve Mali kazançlar elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.Sizin başarınız için yapılan bilimsel tasarımlar

Herbalife`ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!

Güvenebileceğiniz uzmanlar

Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife’ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.

Sürekli destek

Dünyanın dört bir yanındaki 90`ı aşkın ülkede Herbalife ürünlerini satan Bağımsız Distribütörden oluşan bir ekip ile başarıya ulaşmak için ihtiyacını duyduğunuz desteğin her zaman arkanızda olduğundan emin olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda
• beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız
• iş fırsatımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz

müddetçe önünüzde başarıya uzanan yolun her bir aşamasında sizi desteklemekten gurur duyacağız.

Herbalife ile elde ettiğiniz kaliteli ürünler ve uzman desteği sayesinde iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve iyi yaşamanız artık çok kolay. Herbalife’ı ve iyi yaşamı keşfedin.

Misyonumuz

Herbalife`ın misyonu, doğrudan satış alanında iyi bir İş Fırsatı sağlayarak ve dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak insanların hayatlarını değiştirmektir.

Herbalife insanların hayatlarını nasıl değiştirmektedir?

Her gün Herbalife,
• Dengeli beslenmeyi basitleştiren, bilimin ve doğanın en iyilerini bir araya getiren kaliteli ürünler ve
• İnsanlara rüyalarını, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları gücü veren, başarısı kanıtlanmış bir İş Fırsatı ile

sizin gibi milyonlarca insana hayatlarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Herbalife, misyonundan ve iyi yaşamı dünyanın dört bir yanındaki insanların kolayca erişebileceği bir konuma getirerek elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.

İyi Yaşam

İyi yaşam, mutlu ve sağlıklı olmaktan, güzel görünmekten ve finansal açıdan başarılı olmaktan da fazlasıdır. Hayatın her alanında mutlu olma duygusudur. Sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilmekten yaptığınız işten zevk almaya, olduğunuz kişiden ve görünümünüzden memnun olmaya kadar pek çok şeyi kapsar. İyi yaşam, iyi bir hayatın temelidir ve Herbalife da işte bu iyi yaşamdan ibarettir.

Kurucumuz Mark Hughes (1956-2000)

Mark Hughes’in vizyonunun gücü, yaşadığı bir kişisel trajediden kaynaklanmaktadır – Mark Hughes’in annesi, 36 yaşındayken güvenli olmayan bir diyet uyguladığından vefat etmiştir. Annesinin vefat ettiği yaşlarda daha küçük bir çocuk olmasına rağmen, insanların güvenli bir şekilde kilolarını kontrol etmelerine yardımcı olacak bir yol bulmaya kendi kendine söz vermiştir. İnsanların hayatlarını değiştirebilecek sonuçlar elde edilmesini sağlamaya, beslenme açısından da güvenilir bir program geliştirmeye ve bu programını da tüm dünyayla paylaşmaya kararlıydı. Mark Hughes’in bu pozitif yaklaşımı, hedeflerine doğru her gün bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Kendisinin de söylediği gibi “Yapabileceğinizin en iyisini yapın. Yarın sabah yataktan kalktığınızda bugünden bir miktar daha fazlasını yapın. Ertesi gün bir önceki günden biraz daha fazlasını yapın.” Bu yaklaşım, iyi beslenmeyi dünyanın dört bir yanına yaymasına ve başkalarının da ona katılmasına ilham kaynağı olmuştur. Founded in 1980, Herbalife International, the path to a better life through good nutrition is a wellness company dedicated to simplifying.

With Herbalife` quality products and programs, successful weight control, balanced nutrition, personal care and advanced, you may have the opportunity to obtain financial gains.

 

Scientific designs for your success

Herbalife` products, scientists, doctors and nutritionists have developed personal best by life goals in mind. Herbalife's nature-inspired formulas, a better life is designed to enable you to drive and presented to financial success is rewarded with a Business Opportunity!

experts you can trust

Scientific Advisory Board, which is the power behind the success of Herbalife's continued router. This team of esteemed scientists and experts directs the development of Herbalife products through research and product testing. Thus ensuring the quality of Herbalife achieve the highest standards in the industry today.

Ongoing support

The support you need to achieve success in the world with a team consisting of four covers 90 over the next Independent Distributors selling Herbalife products in the country you can always be sure your back. When you're ready to change your life
• nutrition, weight management and personal care that meets your needs
• you have more information about our business opportunity

We are proud to support you every step of the way leading to success unless ahead.

You look good thanks to Herbalife with quality products and expert support that you get, you feel good about yourself and your life better now very easy. Explore the Herbalife and the good life.

Our mission

Herbalife`'s mission is providing a good balanced diet and Business Opportunities in the direct sales field and change people's lives by offering weight management products.

how Herbalife is changing people's lives?

Every day Herbalife
• simplify balanced diet, the best of science and nature that combines quality products and
• dream of the people, that the power they need to achieve their goals and passions, with a proven Business Opportunity

millions of people like you are helping in the improvement of life.
Herbalife is proud of the success of the mission and the good life of people around the world, bringing to a location where access is easily achieved.

good Life

Good life, to be happy and healthy, to look beautiful and to be successful in financial terms is more. Is the feeling of being happy in all areas of life. Favorite to take pleasure in what you do to be able to spend a pleasant time with people, and includes many things that you people up to be unhappy with your appearance. Good life, a good life and Herbalife is also the basis of this work consists of the good life.

Our Founder Mark Hughes (1956-2000)

The strength of Mark Hughes 'vision, lived stems from a personal tragedy - Mark Hughes' mother, 36 years old, he died because of unsafe following a diet. Despite being a little boy in his mother's age when he died, people find a way to safely help them control their weight has himself promised. results that can change people's lives to ensure the acquisition, development in terms of nutrition and reliable program, this program was determined to share with the world. Mark Hughes this positive approach, it allows you to target the correct approach every day a step further. As he said "Do the best you can do. Make today a little more than you get out of bed in the morning. The next day, the previous day's do some more. "This approach, good nutrition and spreading all over the world has also been a source of inspiration to others to join him.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Herbal Sağlıklı Yaşa version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.atsyazilim.eticaretsoft.herbalsaglikliyasa, download Herbal Sağlıklı Yaşa.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Herbal Sağlıklı Yaşa at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
5 users

5

4

3

2

1