Atako Mobil Destek

Atako Mobil Destek Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by AXA Assistance Turkey

Advertisements

About Atako Mobil Destek

Atako Mobil Destek Hizmeti, Türkiye içerisinde siz Atako müşterilerinin aracınızla seyahat ederken herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda Atako’nun sunduğu yol yardım hizmetlerine anında erişmenizi sağlar. Atako müşterilerine özel hazırlanan “Atako Mobil Destek” uygulaması ile yolda ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler artık cebinizde olacak.

Atako Mobil Destek uygulaması ile Arıza Bildirimi, Kaza Bildirimi, Hırsızlık Bildirimi, Lastik İşlemleri, Anahtar İşlemleri, İkame Araç İşlemleri gibi pek çok hizmete artık mobil olarak da ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızda var olan GPS sisteminin açık durumda olması halinde, otomatik olarak koordinat bilgileriniz alınarak yer tespitiniz yapılacak ve talebiniz en kısa sürede karşılanacaktır.

Uygulamamız hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Atako Mobil Destek, Atako Destek, Atako, Atako Mobil, Atako Yol Yardım Atakom Mobile Support Service, in Turkey you if you encounter any problems with your vehicle while traveling the Atakom customer gives you instant access to roadside assistance services provided by the Atakom. Atakom customers specially prepared "Atakom Mobile Support" all the services you need on the road with the application will no longer be in your pocket.

Atakom Mobile Support Application with Failure Notification, Accident Notification, Notification Theft, Tire Operations, Key Tasks, many services such as mobile substitution Vehicle Operations now you can. The existing GPS system in your smart phone if they are in the open, it will automatically be made to coordinate information and to locate on demand will be met as soon as possible.

Our application from [email protected] address to receive detailed information about us can be found.

Atakom Mobile Support, Atakom Support Atakom, Atakom Mobile Atakom Roadside Assistance

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Atako Mobil Destek version 1.6 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: com.axaassistance.atako, download Atako Mobil Destek.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Atako Mobil Destek at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1