Bir Parfüm

Bir Parfüm Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Ticimax

Advertisements

About Bir Parfüm

2014 yılında İstanbul Kağıthane'de küçük bir ofiste başlayan kozmetik e-ticaret girişimimiz, bugün 25 çalışanı ve 2 merkez deposu ile Türkiye'nin en iyi parfüm dağıtım ağına sahip e-ticaret şirketlerinden biri haline gelmemizi sağlamıştır.


Markaların resmi distribütörleri ile çalışarak, müşterilerimize her zaman orijinal ve yeni üretim parfümleri en uygun fiyata sağlama vizyonunu edindik. Günlük ortalama 150 adet siparişi tam zamanında müşterilerimizin adresine ulaştırıp, müşterilerimizin memnuniyetlerini her zaman ölçüyoruz. In a small office in Istanbul in 2014. Our e-commerce initiative cosmetic Kagithane starting today with 25 employees and two central warehouses with Turkey's top e-commerce companies perfume distribution network has enabled us to become one.

 
Official distributors of brands working with our customers, we have acquired the vision to provide the most affordable price every time a new original production and perfumes. 150 pieces per day ulaştırıp order to address our customers on time, every time we measure our customers' satisfaction.

How to Download / Install

Download and install Bir Parfüm version 1.1 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: com.birparfum.mobil, download Bir Parfüm.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Bir Parfüm at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1