i Am Voltana

i Am Voltana Free App

Rated 4.86/5 (29) —  Free Android application by Voltana Ademi

Advertisements

About i Am Voltana

Fushata elektorale e kandidates së Partisë Demokratike për Bashkinë e Shkodrës, Voltana Ademi sjell një risi në fushen e teknologjisë dhe komunikimit me qytetetarët. “I am Voltana” është aplikacioni i dizenjuar dhe përgatitur nga stafi i kandidates Ademi për t’u instaluar në aparatët celularë smartphone si dhe në tableta. Ky aplikacion pasqyron në menyrë të detajuar aktivitetin politik të Znj. Voltana Ademi gjatë fushatës elektorale që nga “Programi”, “Axhenda e takimeve”, foto dhe video gjatë bashkëbisedimeve me banorë nga të gjitha zonat e Shkodrës. Një pjesë e rendësishme janë edhe “Mesazhet elektorale” të përcjella nëpërmjet grafikave dhe posterave të ndryshëm të cilat përçojnë komunikimin politik të kandidates dhe Partisë Demokratike. Aplikacioni është ndërtuar për të qenë më afër mbështetësve të Voltana Ademit por edhe për të informuar publikun e gjerë mbi çdo detaj të programit të saj dhe takimeve intensive. I thjeshtë dhe i shpejtë në përdorim ku çdo gjë mund ta ndani në profilet tuaja në rrjete sociale apo t’i ruani në telefonat dhe tabletat tuaja.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install i Am Voltana version 1.8.21.70 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: com.conduit.app_cf3846fae8944b2384f95b5271914f7f.app, download i Am Voltana.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

What are users saying about i Am Voltana

M70%
by M####:

Fitore fitore

P70%
by P####:

Suksese Kryetare...

X70%
by X####:

Shume punim i mire !

O70%
by O####:

Nice graphics

K70%
by K####:

Great idea!

H70%
by H####:

Suksese :)

N70%
by N####:

Shembull per tu ndjekur jeni

E70%
by E####:

Aplikacioni shumë i mirë. Me fitore nesër ishalla Kryetare!!!

C70%
by C####:

Tan Shkodra asht me ty Zonja Voltana Ademi. Fitore


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
29 users

5

4

3

2

1