DoctorTurkey

DoctorTurkey Free App

Rated 3.98/5 (46) —  Free Android application by DoctorTurkey AŞ

About DoctorTurkey

DoctorTurkey bir insana verilebilecek en değerli hizmeti yani sağlık hizmetini size bulunduğunuz yerde ulaştıran, tamamen doktor sahipliği ve yöneticiliğinde kurulmuş, tıbbi deontoloji ve etik değerlere saygı duyan, ileri teknoloji ürünü güvenli bir sağlık uygulamasıdır.

Online canlı doktor görüşmesi tam aradığınız sağlık çözümüdür. Danışmak istediğiniz konuda size en uygun doktor ile internet üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden cep telefonu ve tabletler ile canlı bağlanarak yüz yüze yapacağınız özel sağlık muayenesidir. Hastanede doktorunuza danışacağınız tüm konuları online olarak evinizden, işyerinizden yada tatildeyken yapabilirsiniz. Online muayene kullanışlı ve güvenlidir. Doktorunuz canlı görüşmeniz sırasında sağlık hikâyenizi dinler, hastalığınız hakkında size sorular sorar ve sizin yakınmalarınıza ve sorularınıza cevaplar vererek tedavinize yardımcı olur.

Online canlı görüntülü doktor görüşmesinin avantajları :

- Doğru doktor ve psikoloğu istediğiniz anda ulaşarak size özel doğru bilgiye hemen ulaşırsınız
- Uzman doktorlara her yerden, evden, işten, tatilden, yurtdışından ulaşır, ikinci görüş almak için yolculuk yapmazsınız.
- Tıbbi sonuçlarınızı uzmanlarımıza canlı bağlantıyla ev ve işyerinizden yorumlatabilirsiniz.
- Ev ve işyerinizin konforunda, diğer hasta kişilerle temas etmeden tedavinize ve psikoterapinize başlayabilirsiniz.
- Trafikte harcayacağınız zaman size kalır, otopark stresine girmezsiniz.
- Doktorunuza kontrol muayene olmak için işyerinizden defalarca izin almanıza gerek kalmaz.
- Çektiğiniz fotoğrafları tüm uzmanlarımızla ve özellikle dermatolog, plastik cerrahlarımızla dilediğiniz anda paylaşabilirsiniz. Tedavi sonrası iyileşme veya farklı semptomların oluşmasını da, ilaç reaksiyonları gibi resmini çekerek doktorunuzla paylaşabilirsiniz

Online tedaviyi ne zaman kullanmalısınız?

- Hastaneye gitmenize gerek olup olmadığına karar veremiyorsanız
- Acil olmayan sebeplerle hastaneye gitmeyi düşündüğünüz her an
- Laboratuvar testlerinizin sonuçlarını doktorlara analiz ettirmek istediğinizde
- Doktorunuz tarafından size konulan teşhisi ikinci bir doktora onaylatmak istediğinizde
- Doktora gitmeyi aklınızdan geçiriyor ama yoğun temponuzda zaman bulamıyorsanız
- Sevdiğiniz bir kişi hakkında uzman bir doktora danışmak istediğiniz konular var ise

Sağlık geçmişinzi ve tüm tıbbi dosyalarınızı, raporlarınızı DoctorTurkey’de kaydedip saklayabilirsiniz :

DoctorTurkey size özel üye sayfanızda doktorlarla yaptığınız tüm görüşmeler, mesajlar, doktorlarınızın raporlarınızı değerlendirdiği mailleriniz üyelik sayfanızda size özel saklanmaktadır. En önemlisi yıllar sonra geriye dönerek sağlık hikâyenizi, doktorlarınızla yaptığınız görüşmeleri, kullandığınız ilaçları kendi üyelik sayfanızdan inceleyebilir ve doktorlarınızla kolaylıkla paylaşırsıniz. Size uygulanan tüm tedavileri ve kullandığınız tüm ilaçları düzenli olarak kayıt etmeniz sizin gelecekte tıbbi tedaviniz düzenlenirken büyük faydalar sağlayacaktır.

Psikoterapi ve yaşam koçluğu DoctorTurkey’de çok farklı :

DoctorTurkey ile size en uygun ortamda, koltuğunuza uzanır, seçtiğiniz psikiyatrist, psikolog ile sizin seçtiğiniz süre boyunca terapinizi olur, tedavinizin diğer seanslarını planlar ve sorunlarınızı çözersiniz. Terapi yöntemi DoctorTurkey de seçtiğiniz psikiyatrist ve psikoloğunuz tarafından size özel olarak belirlenir.

Sağlıklı beslenme ve diyet :

Online canlı muayene uygulamasının en iddialı olduğu alanlardan biride Diyetisyen muayenesi ve sık sık yapılan kontrollerdir. Sağlıklı Yaşam ve Beslenme sürekli motivasyon ve bilgi gerektirir. Üyelerimiz DoctorTurkey üzerinden doktorlarıyla sürekli iletişimdedirler. Diyabet hastaları, kronik rahatsızlığı olan hastalar, hamileler, süt veren anneler, iştahsız çocukları olan ebeveynler ve sevdikleri ve kendileri hakkında beslenme ve sağlıklı yaşam tavsiyeleri almak isteyen herkes DoctorTurkey üye diyetisyen ve doktorlarına danışabilir. the most valuable services that can be administered to a human doctorturkey ie delivering at your location you with health care, totally doctor established in the ownership and management, medical deontology and respect for ethical values, high-tech is a safe health practices.
 
Online live call doctor is a complete solution for health. The subject you want to consult with your doctor via the internet or via mobile applications best suited to mobile phones and tablets connecting to live you do face a special medical examination. All threads in your home that you consult your doctor in the hospital online, you can do your work or on holiday. Online examination is useful and safe. Your doctor will listen to your health stories when you live interview, ask you questions about your illness and treatment will help you giving your complaint and respond to your questions.

The advantages of online live video interviews doctor:

- When you want to reach the right doctors and psychologists you will get immediately a special accurate information
- Expert physicians from anywhere, from home, from work, from vacation, reaches from abroad, to get a second opinion so you do not trip.
- You can interpret your home and office with a live connection to our experts your medical results.
- In the comfort of your home or business, your treatment without contact with other sick person and you can start your psychotherapy.
- Time spent in traffic is up to you, you may not go to the parking lot of stress.
- You do not need to get permission from your workplace to repeatedly check with your doctor to be examined.
- All the photos you've taken with our experts and especially dermatologists, plastic surgeons can share our time you want. After the formation of the healing or treatment of different symptoms, such as drawing a picture of drug reactions can share with your doctor
 
When should you use online therapy?

- If you can not decide whether you need to go to hospital
- Every time you think of going to a hospital with non-urgent causes
- If you wish to analyze the results of your laboratory tests to physicians
- Diagnosed by your doctor that you want to approve a second doctorate
- The doctor spends your mind but can not find time in your busy schedule
- Topics that you want to consult a specialist about a person you love is there a doctor
 
Health geçmişinz and all medical files, you can store and save your reports in doctorturkey:

All calls you make with your doctor gives you special member page doctorturkey, messages, your e-mail your doctor that you evaluate your report is kept private on your membership page. After turning back most important of the year for your health stories, and conversations you have with your doctor your medical history and examine your own membership page you can easily share it with your doctor. All medications you use all the treatment you need to register on a regular basis and applied to future medical treatment they will benefit greatly from being edited.

Doctorturkey psychotherapy and life coaching is very different:

doctorturkey with you in the most appropriate setting, stretches in your seat, you have chosen a psychiatrist, a psychologist for the time you choose to be your therapy, your treatment plan with other sessions and you solve your problem. Therapy method by choosing to psychiatrists and psychologists as well as specially designated doctorturkey size.
 
Healthy nutrition and diet:

Online is the most ambitious Dietician examination in one of the areas of live and frequent inspection applications are controlled. Wellness and nutrition requires constant motivation and knowledge. Our members are in constant communication with their doctors via doctorturkey. Patients with diabetes, patients with chronic illnesses, pregnant women, nursing mothers, children with parents and loved ones appetite and anyone wanting to get advice on nutrition and healthy living doctorturkey members themselves can consult a dietician and doctor.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install DoctorTurkey version 1.41 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.doctorturkey.doctorturkey, download DoctorTurkey.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- "En Yakın Doktoru Bulma" özelliği eklendi
- Giriş ekranı değiştirildi
Version update DoctorTurkey was updated to version 1.41
More downloads  DoctorTurkey reached 1 000 - 5 000 downloads

Oh snap! No comments are available for DoctorTurkey at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
46 users

5

4

3

2

1