Kartela MANA

Kartela MANA Free App

Rated 4.55/5 (49) —  Free Android application by Kartela MANA

Advertisements

About Kartela MANA

Kartela MANA është program i parë i Lojalitetit me partneritet në Kosovë, i cili është ndërtuar për të shpërblyer konsumatorët. Ky program mundëson grumbullimin e pikëve dhe më pas shfrytëzimin e tyre përbrenda gjithë partnerëve të përfshirë në program. Si anëtarë të kartelës MANA, ju do të fitoni pikë për çdo euro të shpenzuar tek cilido nga partnerët e programit. Këto pikë të grumbulluara pastaj mund t’i shfrytëzoni si para tek cilido nga këta partnerë.

Shkarkoni Aplikacioni MANA falas dhe informohuni mbi aktivitetin tuaj, partnerët dhe ofertat si dhe menaxhoni profilin tuaj.

* Informohuni lehtë dhe shpejtë mbi gjendjen e pikëve në kartelën tuaj MANA
* Përcjellni aktivitetin tuaj dhe njoftohuni në kohë reale mbi grumbullimin dhe shfrytëzimin e pikëve tuaja
* Informohuni të parët mbi Ofertat ekskluzive të partnerëve të kartelës MANA (Vala, HIB Petrol, GAMA Electronics, AltaVia Travel, Aldex Qeramika, Sach Pizza, Sport Vision, Little Big, Prince Coffee Shop, Ora Watches & Jewelry, Sirius Wine, Light House, Taxi Dallas, Preciosa, Iliria Dent)

Aplikacioni është falas dhe krejt çka duhet të bëni:
- Nëse jeni anëtarë i kartelës MANA shënoni e-mailin ose numrin e telefonit me të cilin jeni të regjistruar, fjalëkalimin që keni zgjedhur dhe kyçuni
- Nëse jeni anëtarë i kartelës MANA mirëpo jeni duke u kyçur për herë të pare në llogarinë tuaj, shënoni e-mailin ose numrin e telefonit me të cilin jeni të regjistruar ndërsa si fjalëkalim përdorni barkodin e kartelës tuaj MANA.
- Nëse nuk jeni anëtarë i kartelës MANA atëherë klikoni butonin ‘Regjistrohu’, mbushni fushat me të dhënat tuaja dhe bëhuni pjesë e programit MANA

* Ndani kohën tuaj dhe vlerësoni Aplikacionin e Kartelës MANA.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kartela MANA version 1.0.3 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.frakton.mana, download Kartela MANA.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Performance enhancements and bug fixes.

What are users saying about Kartela MANA

G70%
by G####:

Good application

Q70%
by Q####:

(Y)

B70%
by B####:

Ka info per oferta dhe menaxhimin e llogarise ne MANA

M70%
by M####:

Great job

P70%
by P####:

Applikacion shum i mirë

X70%
by X####:

Up!

O70%
by O####:

Aplikacion shumë i qëlluar! Suksese MANA !!!

K70%
by K####:

E morra aplikacionin dhe deshta te regjistrohem por kushtet qe duhet te pranohen jan shum te pa kuptimta !


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
49 users

5

4

3

2

1