Eğitlence Premium

Eğitlence Premium$9.99

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Advertisements

About Eğitlence Premium

Çocuk için oyun setleri alan, eğitici oyunlar, günlük aktiviteler arayan, öğretici oyunların yararlarının bilincinde ama internetteki tehlikelerin de farkında olan bir ebeveyn iseniz aradığınız kaliteli ve en faydalı uygulamalar tek çatı altında toplandı, sütelik ücretsiz ve güvenli, kişisel bilgi toplamadan, riskli reklamları çocuğunuza izletmeden, eğitim sisteminin veremediklerini, oyuncaklar ile öğretemediklerinizi her yaşa uygun içerikleri sayesinde çocuğunuza hatta bebeğinize güvenle sunabilirsiniz.

Okul öncesi çağdaki çocukların ve hatta bebeklerin oyun, sinema ve müzik ihtiyaçlarını teknolojinin güvenli yüzü ile eğitsel ve eğlenceli yaklaşımlarını harmanı şeklinde bulabilecekleri güvenilir bir platform.

Eğitlence, her biri kendi alanında uzman akademisyenler, pedagoglar, eğitimciler, teknoloji uzmanları ve oyun tasarımcılarının geliştirdiği bilimsel bir projedir, dünyanın önde gelen üniversiteleri ve bilim insanları tarafından yapılmış çalışmalara dayanarak geliştirilmiştir

Eğitlence'yi meydana getiren her bir kategorideki; sinema, oyun, okul, müzik, sanat atölyesi... gibi içerikler çocuklarımıza ulaşmadan önce konunun uzmanları tarafından yaşa ve değerlerimize uygunluğu bakımından kontrol edilmektedir. Teknolojiyi çocuğunuza güvenle sunan eğitici oyunlar, reklamsız ve ücretsiz şekilde olarak türk kültürüne ve evrensel değerlere uygun şekilde geliştirildi.

Bu OKUL farklı!
Eğitlence ile alfabe okumak ya da 30'a kadar saymak gibi standart anaokulu becerileri yerine dikkat kontrolü, duygusal farkındalık, merak, hız, esneklik, planlama ve problem çözme gibi temel beceriler desteklenmekte, OKUL kategorisi altındaki oyunlar ile çocuğunuzun bilişsel becerileri ve yetenekleri geliştirilmektedir.

"Eğitlence Anne Baba" uygulaması ile günlük saat limitleri koyabilir, çocuğunuzun tüm aktivitelerini (video izleme, masal, kitap, boyama, müzik, eğlenceli oyun ve zeka / eğitici oyunlar) izleyebilirsiniz.

Eğitlence okul kategorisinde çocuğunuzun oynadığı oyunlardan elde edilen verilerle yapılan bilimsel analizler ile güçlü yönlerini öğrenebilir, geliştirilmesi gereken konuları farkederek ona destek olabilirsiniz.

Başta okul öncesi ve ana okulu dönemi olmak üzere çocuklara özel eğitici oyunlar, zeka oyunları, çocuk videoları, masallar müzik ve kitap hepsi burada üstelik pedagog denetimli incelenmiş güvenliği onaylanmış içeriklerle, reklamsız FTC COPPA uyumlu, aileler için tasarlanmış kaliteli bir uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çocuklarımızın en iyisini hak ettiğine inanıyor ve bu sorumlulukla daha iyisi için çalışıyoruz. Reklam yok, ücret yok, 7 yaş, 6 yaş, 5 yaş, 4 yaş, 3 yaş hatta bebekler için çocuklar için eğlenceli oyunlar, okul öncesi anasınıfı etkinlikleri, en eğitici öğretici oyunlar hepsi bir arada.

Daha fazla bilgi için https://abc.egitlence.xyz adresini ziyaret edebilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. play sets for children's playgrounds, educational games, daily activities, seeking aware of the benefits of teaching the game, but quality and most useful apps you're looking for if you are a parent who is well aware of the dangers on the internet under one roof, sütelik free and secure, without collecting personal information, risk ads without watch your child , failed to provide the education system, thanks to teach age-appropriate content with AmAdIklArInIzI every confidence you can deliver even baby toys for your child.

Pre-school children and even babies games, movies and music needs a reliable technology platform with a safe, educational and fun approach to the face in the form of a blend they can find.

Edutainment, each an expert in their field of academics, educationalists, educators, technology experts and scientific projects developed by game designers, developed on the basis of the world's leading universities and scientific studies conducted by the people

Edutainment forming in each category; movies, games, school, music, art workshop ... as the contents are checked for compliance with our experienced and valued by the experts before reaching our children. Technology suna Un educational games for your child safely, and the Turkish culture as ad-free manner and was developed in accordance with universal values.

This SCHOOLS different!
Edutainment with alphabet read or like to count up to 30 standard kindergarten skills instead of attention control, emotional awareness, curiosity, speed, flexibility, and supported basic skills such as planning and problem solving, cognitive skills and abilities of your child with games under SCHOOLS categories are being developed.

"Anne Baba edutainment" applications can put limits on the time of day, all the activities of your child (video surveillance, tables, books, painting, music, fun games and intelligence / educational games) you can watch.

With edutainment scientific analyzes conducted with data obtained from games played in the school your child can learn the strengths category, you may be noticing issues that need to be developed to support him.

children with special educational games, especially in preschool and kindergarten period, intelligence games, children's videos, fairy tales with music and books all here approved safety have been examined moreover pedagogue supervised content, ad-FTC COPPA-compliant, you are right if you are looking for a quality application designed for families.

He believes that our children deserve the best, and strive to better this responsibility. No ads, no fees, 7 years, 6 years, 5 years, 4 years, 3 years and even fun games for children and infants, pre-school, kindergarten activities, the educational tutorial games all in one.

You can contact us at the address or visit the https://abc.egitlence.xyz [email protected] sending e-mail address for more information.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Eğitlence Premium version 1.0.73 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: com.fyk.egitlencepremium, download Eğitlence Premium.apk

All Application Badges

Paid
app
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Yeni içerikler
Performans iyileştirmeleri
Hata giderimleri

Oh snap! No comments are available for Eğitlence Premium at the moment. Be the first to leave one!