ALBSport Tv - ShikoTv

ALBSport Tv - ShikoTv Free App

Rated 4.56/5 (466) —  Free Android application by Gledis - Shqip Tv Live

Advertisements

About ALBSport Tv - ShikoTv

ALBSport Tv - ShikoTv is a collection of open source video projects.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install ALBSport Tv - ShikoTv version 2.6 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.gl.albsport, download ALBSport Tv - ShikoTv.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Permisuar Gabime
Shtuar Me Shume Servera
Rregulluar Serverat Qe Nuk Punonin :)

What are users saying about ALBSport Tv - ShikoTv

E70%
by E####:

wow its super Thanks

C70%
by C####:

Aplikacioni me i mire!

F70%
by F####:

Super app.Me i miri per te pare kanalet shqiptare.Respekte

Y70%
by Y####:

Kur do rregullohet elite HD

J70%
by J####:

Programi shume i mire per live tv.

R70%
by R####:

Works perfect

A70%
by A####:

I mbrekullushëm dhe shpresoj të vazhdoni kështu

Z70%
by Z####:

Me pelqen por beni me pak reklama

W70%
by W####:

Eshte super program bravo ai qe e ka kriju

D70%
by D####:

super deri tani ..uroj mos ta prishni si app

V70%
by V####:

Shum program i mire, por duhet te punojne me teper per te aktivizuar shumicen e kanaleve.. por Brravo :) pun e shkelqyer , sidomos me sportet..

U70%
by U####:

Aplikacioni eshte shume i mire por dua te di nese punon ne android tv? Nese jo, a do ta nxirrni ndonjehere si update?

I70%
by I####:

Nje program shumë i mirë që të mundëson të shikosh kanalet shqiptare. Një problem i këtij app janë ads-të që të bezdisin sa herë që hap një kanal.

T70%
by T####:

5 yje t'i dhash per mos te ulur reviews, por pas update te ri kur e hap programin ne vend te reklames shfaqet nje sfond gri dhe nuk mund te klikosh dhe te besh asnje veprim. Rregullojeni sa me shpejt nese mundeni

L70%
by L####:

Programi është shumë i mirë por ka një problem tek reklama që rrinë e zezë pa X dhe pa asnjë gjë dhe nuk e heq dot. Beni diçka

S70%
by S####:

Ok jam perpjek me e caktivvizu rootin por nuk bohen gje por po ju jam 5 star vetem se kthyt pergjigje ne koh shom faleminderi .. po qe se mundeni thjesht me ma bo allow do ishte mir po smoundet ska problem

G70%
by G####:

Super

Q70%
by Q####:

Super.

B70%
by B####:

Sh. i mire.

M70%
by M####:

Jeni njesha

P70%
by P####:

Shumë mirë.

X70%
by X####:

This app sucks

O70%
by O####:

Bravo. Shum mir. falas gjithcka.

K70%
by K####:

Si hiqet ajo tabela gri

H70%
by H####:

Super program Ama nk hapet

N70%
by N####:

Ky aplikacion eshte super imire.Cilesi e mrekullueshme

E70%
by E####:

Ngecje ngecje ngecje , disa kanale nuk punojne fare

C70%
by C####:

tabela gri rri gjithmon reklamat nuk hapen

F70%
by F####:

Super app, na mungonte një e tillë. Bravo çunave

Y70%
by Y####:

Pse nuk hapen super sport hd .cfr problemi kan

J70%
by J####:

Vetem Jane rregulluar thoni po gje nuk eshte rregulluar.thoni nuk Jan rregulluar e pastaj ok

R70%
by R####:

Programi me super pergezime vlla Po pse s'hap video per linkun ne YouTube

A70%
by A####:

Po ta shkarkosh nga aptoide PSE nuk punon ? se televizori im nuk ma nxjer ne playstore

Z70%
by Z####:

Po e përdor me shërbim VPN të blerë, përsëri nuk punon. Ndonjë shtet specifik për VPN?

W70%
by W####:

Super app ... faleminderit për gjithçka dhe mirënjohje për ju!

D70%
by D####:

thjesht te mrekullueshem nese do te shtoheshin disa kanale sportive te huaja per ndeshjet qe nuk I japin kanalet shqiptare do ishte perfekt

V70%
by V####:

Shume I miree si application por me del faqe gri e shpjeguat me large por si te lidhem me nje shtet she VPN care eshte

U70%
by U####:

Te mira i ka te gjitha pervec tring sportit me te ngecur i mer prap por prap eshte nje aplikacion super per te gjitha te tjerat edhe ne keto linket shtese cik me ndryshe por prap ashtu varja po ashtu ce sfusni ndonje kanal tjeter per te shikuar keto ndeshjet e championsit po mundet si psh sky sport

I70%
by I####:

Super aplikacion, por programet e SuperSport HD nuk hapen.Cfare ka ndodhur se deri dje hapeshin dhe ishin ne rregull.

T70%
by T####:

Nuk hapet del tabela gri dhe kaq nuk dalin reklamat! Miqte e mi e kane ok as update nuk kërkon e kam instaluar dhe cinstaëur disa here car te bej..


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
466 users

5

4

3

2

1