Emniyet Şerifi

Emniyet Şerifi Free App

Rated 4.49/5 (118) —  Free Android application by Otodyo

Advertisements

About Emniyet Şerifi

- Emniyet şerifi uygulaması ile emniyet şeridi ihlali yapan, hatalı park eden, yaya yolunu işgal etmiş, engelli park alanına park etmiş ve buna benzer kural ihlali yapan sürücülerin araçlarını fotoğrafını çekerek gönderebilirsiniz.

- Trafikte münakaşa ederek hem kendinizi hem de çevrenizdeki sürücüleri tehlikeye atmamalısınız. Muhtemelen hiç tanımadığınız, kavga etmez ve birbirinizin plakasını alıp aramazsanız bir daha görüşme ihtimalinizin bile olmadığı birisi ile diyaloğa girmemenizi öneriyor size sadece Emniyet Şerifi uygulamasını öneriyoruz.

- Biliyorsunuz ki, Trafik ihlallerini popüler hızlı mesajlama programları ile şikayet dönemi başladı. Uygulamalarda kullanılacak olan İstanbul Emniyeti'ne ait 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 numaralı iki hatta, kural ihlalleri yapan sürücülerin videoları ile fotoğrafları yollanabilecek.

- Emniyet Şerifi uygulaması ile de çektiğiniz ve konum bilgisi eklediğiniz fotoğrafları bu hızlı mesajlaşma programları ile kolayca İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile paylaşabileceksiniz.

- Emniyet şerifi ücretsiz bir uygulamadır, herhangi bir gelir kaygısı düşünülmeden hazırlanmış bir sosyal sorumluluk projesidir.

Yakala, çek, gönder... Trafikte artık daha fazla sorumluyum...

- Sheriff implementation of the safety strip Safety offenders incorrectly parked, occupied the footpath, parked in disabled parking spaces and can also send a photo of a similar vehicle of the driver who violates the rules.

- Drive yourself in your environment by both the dispute should not jeopardize the traffic. You probably never know, do not recommend you to fight and not to enter into a dialogue with your prospect is not even one you do not call a meeting to take each other's plates, we recommend you only safety Sheriff application.

- You know, it began to complain about the traffic violations period with popular quick messaging programs. Which will be used in the implementation of the Istanbul Police 0552 155 0155 0533 155 0155 and two even-numbered rules violations photo and video of the driver who can be sent.

- Sheriff Police will be able to share the application with the photos that you take and add location information with instant messaging programs easily with the Istanbul Traffic Control Branch.

- Sheriff Security is a free application, is a social responsibility project prepared without any revenue concerns considered.

Catch, check, send ... now I'm more responsible in traffic ...

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Emniyet Şerifi version 20160211 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.harmankaya.emniyetserifi, download Emniyet Şerifi.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- Üst menu hızlı ihbar erişim butonu yönlendirme hatası giderildi
Version update Emniyet Şerifi was updated to version 20160211

What are users saying about Emniyet Şerifi

Y70%
by Y####:

Konum bilgilerini kullanma ucuncu sahislarla paylasma; yazili dilekce verilmedigi surece mail,sms,telefonla aranma...basarili gercekten bravo

U70%
by U####:

Önemli bir ihtiyaci karsilayan cok iyi düşünülmüş ve çok kullanisli tasarlanmis bir uygulama. Emeginize saglik

I70%
by I####:

bi boşluğu dolduruyor tavsiye ederim.

T70%
by T####:

Jilet gibi bir arayuze sahip. Kisa zamanda populerleseceğini düşünüyorum.

L70%
by L####:

Ankara eklenirse süper olur

S70%
by S####:

Emniyet seridinde giden uyanik vatandaslarimiz bu uygulamayla meşhur olacaksınız ;)


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.55
118 users

5

4

3

2

1