Zemra e Tiranës

Zemra e Tiranës Free App

Rated 5.00/5 (28) —  Free Android application by Kleivis Hasani

Advertisements

About Zemra e Tiranës

Aplikacioni Zemra e Tiranës është krijuar nga Zemra e Tiranës për të ofruar Lajmet më interesante të ditës dhe Njoftime të ndryshme për punë.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Zemra e Tiranës version 1.1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.ionicframework.zemraetiranes483068, download Zemra e Tiranës.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
New feature "Quote of the Day", improved speed.

What are users saying about Zemra e Tiranës

U70%
by U####:

zemra tirones me e mira

I70%
by I####:

Super aplikacion. Bravo

T70%
by T####:

Good

L70%
by L####:

cool app

S70%
by S####:

Super program

G70%
by G####:

Eshte aplikacion shume i realizuar per tu informuar mbi aktuaitetin. Bravo


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
28 users

5

4

3

2

1