Burs Duyuruları

Burs Duyuruları Free App

Rated 4.44/5 (9) —  Free Android application by Kamudanses

Advertisements

About Burs Duyuruları

Üniversitede ya da daha alt kademe okuyan ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin en büyük destekçisi olan devlet kurumları ile vakıfların sağlamış oldukları burslar son derece önem arz etmektedir. Özellikle gelişmiş toplumlarda ülkenin ihtiyaç duyduğu genç beyinlerin yetişmesinde ve desteklenmesinde bursların önemi çok daha fazladır.

Bizler de hayallerini gerçekleştirmek için eğitim dünyasında başarıya giden gençlerimizin burs olanaklarını daha yakından takip edebilmelerini sağlamak adına tüm burs ilanlarını ve haberlerini bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Uygulamamızı indirerek hem burslarla ilgili haberleri yakından takip edebilir hem de burs duyurularını anında cebinize bildirim olarak alabilirsiniz.

Uygulamamızı paylaşarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. the University or the lower echelons reading and needy largest supporter of the government agencies they have provided scholarships for students of the foundation is extremely important. Especially developed societies in the education of young minds in the country and the importance of the need to support scholarships and much more.

We are also able to follow them more closely in order to ensure scholarship opportunities for success in the world of education our young people to realize their dreams ads and news on all scholarships are trying to bring together.

Keep up with news about the scholarship both by downloading our app you can get your cell phone notifications as well as the scholarship announcement.

You can reach the needy students by sharing our application.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Burs Duyuruları version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.kamudanses.burs.duyurulari, download Burs Duyuruları.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Hatalar giderildi

Oh snap! No comments are available for Burs Duyuruları at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
9 users

5

4

3

2

1