Kesimciler.com

Kesimciler.com Free App

Rated 5.00/5 (7) —  Free Android application by kesimciler.com

Advertisements

About Kesimciler.com

Kesimciler.com, marangoz ve kesimciler arasındaki sipariş hattında oluşan hataları gidermek, fire ekranlarını göstermek, oluşturulan teklifleri anlık bildirimlerle hızlı bir şekilde değerlendirebilmek amacı ile sektöre hizmet vermek için 2017 yılında kurulmuştur.

2016 yılından bugüne sektör içinde oluşan problemleri, hataları, ihtiyaçları sektör çalışanları ve iş verenleri ile birlikte yapılan özverili çalışma sonucunda oluşturulmuş ortak ticaret platformu olarak yoluna devam etmektedir.

Sektörün ilk ortak ticaret platformu olan Kesimciler.com sektör içindeki işletmelerin daha hızlı, daha güvenilir, daha hatasız hizmet sunabilmesi için günümüz teknolojisinden faydalanarak kesintisiz hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Kesimciler.co I, carpenters and fix errors that occur in the order line between slaughterers are, show the fire screen, aim to assess quickly with the establishment of offers instant notification to service sector was established in 2017.

 problems that occur in the sector from 2016 to date, bugs, employees and business needs of the industry that was created as a result of selfless work done together with the common trading platform is to continue the path.

 The first joint trading platform in the industry sector, which Kesimciler.co businesses faster, more reliable, utilizing today's technology to provide a more accurate service continues to work to provide uninterrupted service.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kesimciler.com version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.kesimciler.app.kesimciler, download Kesimciler.com.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Ilk Sürüm.

What are users saying about Kesimciler.com

B70%
by B####:

Güzel uygulama


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
7 users

5

4

3

2

1