Laylilom

Laylilom Free App

Rated 3.83/5 (407) —  Free Android application by Laylilom

Advertisements

About Laylilom

Türkiye'de ilk defa, tamamen özgün, yepyeni, cıvıl cıvıl, muhteşem doğum günü şarkıları ve birçok farklı şarkı binlerce isme özel olarak seslendirildi.

Laylilom Orkestrasının hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak sizlere yüksek kalitede, benzersiz ve tam şarkı formatında binlerce farklı isimle hazırladığı isme özel doğum günü şarkıları, sevdiklerinize doğum günlerinde, anında hediye etmeniz için sizleri bekliyor.

İsterseniz Facebook ve Twitter'da paylaşın, isterseniz hemen indirin!

Ayrıca sadece bu kadar da değil!

Laylilom ile sadece birkaç tık ile sevdikleriniz için yüzünün ve isminin yer aldığı, başrolünün kendileri olduğu videolar oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken videoda görmek istediğiniz yüzün yer aldığı bir fotoğrafı yüklemek ve ismi seçmek!

Videoyu oluşturduktan sonra ister paylaşın, ister indirin ve ona göstererek sürpriz yapın.

Artık herkes isminin yer aldığı şarkılar ve başrolünde olduğu videolarla kendini özel hissedebilecek, Laylilom bundan sonra hep yanınızda! first time in Turkey, totally original, brand new, chirping, songs and thousands of fabulous birthday is on many different songs were performed in private.

Laylilo'm Orchestra ever to you by avoiding a sacrifice high quality, unique and full song format of thousands of different names with prepared name a special birthday song in your loved ones' birthdays, waiting for you for you to instantly present.

If you want to share on Facebook and Twitter, download it right now if you want!

Also just not so!

Laylilo only take place with the face and name of your loved ones with a few clicks, you can create videos starring as themselves. You only need to see the video you want to upload a photo where the face and select the name!

Share prompts after creating a video, or download and make him a surprise showing.

Now you can feel special by singing and starring in the video is where the name of everyone, then I Laylilo always with you!

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Laylilom version 1.0.1 on your Android device!
Downloaded 50,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.laylilom.laylilom, download Laylilom.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

What are users saying about Laylilom

C70%
by C####:

Ela

F70%
by F####:

Super


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.85
407 users

5

4

3

2

1