Logica

Logica Free App

Rated 5.00/5 (11) —  Free Android application by Omsan Lojistik A.Ş.

Advertisements

About Logica

OMSAN Lojistik’in Kurumsal İletişim Dergisi LOGICA, Yeni Yazılımıyla Artık Android de…

LOGICA, lojistik sektörünün en değerli markası ve önde gelen firması olan OMSAN Lojistik’in üç ayda bir yayınladığı kurumsal iletişim dergisidir.
LOGICA, OMSAN’ın sektöre verdiği bir çok lojistik hizmet ile ilgili haberlerin, katılımı gerçekleştirilen kongre, seminer, sempozyum ve fuar gibi etkinliklerin, OMSAN’ın sektöre kazandırdığı yenilikçi hizmetlerinin tanıtımının yapıldığı bir dergidir. Dergide ayrıca, şirket içi sosyal aktivitelerin yanı sıra atamalar, departman tanıtımı, röportajlar ve sektörel haberler de yer almaktadır.
Bu uygulama ile Logica dergisinin eski ve yeni sayılarını ücretsiz olarak indirip okuyabilirsiniz. LOGICA dergisi ayrıca OMSAN web sitesinden (http://www.omsan.com) tüm okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Uygulama ile ilgili görüş ve önerilerinizi [email protected] adresine bildirebilirsiniz OMSAN LOGICA Journal of Logistics Corporate Communications, the new software now also Android ...

LOGICA, the most valuable brand in the logistics industry and is a leading company in the corporate communications OMSAN Logistics magazine which is published quarterly.
LOGICA, a lot of news about the logistics services it provides to OMSAN sector participation held congresses, seminars, symposiums and events such as fairs, is a magazine where the introduction of innovative services that give a OMSAN sector. Also in magazines, in-house social activities as well as the appointment, promotion department, interviews and industry news are also included.
You can download and read the old and new numbers Logica magazine with this application for free. LOGICA magazine also from OMSAN website (http://www.omsan.co I) are offered to all readers.

Applications can report with opinions and suggestions to [email protected] address

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Logica version 1.2 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Not rated
Android package: com.logica.activity, download Logica.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3.3+
n/a
Not
rated
Android app


Oh snap! No comments are available for Logica at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
11 users

5

4

3

2

1