Lutja Ime

Lutja Ime Free App

Rated 4.60/5 (10) —  Free Android application by MaxAl

Advertisements

About Lutja Ime

Lutja Ime është një program që ju mundëson përdoruesve të saj të lexojnë lutjet e fesë së Krishterë të publikuara nga njerëz të devotshëm që janë gjithnjë në dispozicion të programit.
E vecanta e këtij programi është ndarja në kategori dhe ruajtja e lutjve. Gjithashtu programi mundëson ruajtjen e lutjeve deri në 1 javë në mungesë të internetit.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Lutja Ime version 1.0.3 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.maxal.lutjaime, download Lutja Ime.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Shtuar- Butoni "Kthehu Pas"

Oh snap! No comments are available for Lutja Ime at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
10 users

5

4

3

2

1