Sırlar Odası

Sırlar Odası Free App

Rated 4.27/5 (11) —  Free Android application by Kastabala Yazılım

About Sırlar Odası

????Gizemli youtube Kanalı olan SırlarOdası'nın Android Uygulaması yayında! ????

Paranormal olaylar, tarihte gizlenmiş sırlar ve daha fazlası için uygulamamızı indirmeyi unutmayın. Her Hafta Çarşamba Akşamı saat 18:00'Da yeni bir video ile karşınızdayız. Uygulamamızda kanal videolarının yanı sıra birbirinden eğlenceli vakit geçirmelik birçok aktivite bulunuyor. Ayrıca Her ay Uygulamamıza yeni özellikler ekliyoruz.
ÖZELLİKLER????‍
????İngilizce dili eklendi
????Hızlı ve kullanışlı arayüz
????Youtube ile anlık senkronize
????Üyelik sistemi
????Teknoloji, astroloji ve güncel haberlerden anında haberdar olun
????Vakit geçirebileceğin eğlenceli oyun ve testler
????Korku Hikayeleri
Sırlar Odası, Her geçen gün yeni ve ilgi çekici videoları ile birlikte siz izleyici kitlesinin duygularına hitap etmeyi hedefliyor. Videolarımızı izlerken düşünecek ve düşündükçe çoğu ilginç sorunun cevabını bulacaksınız. Bu nedenle Kanalımız birazcık felsefi bir kategoriyi içeriyor. Bunun yanı sıra tarihte yaşanmış paranormal olaylar, cinayetler, felsefi düşünceler, dünya dışı bilgiler vb. konulu videoları kanalımızda barındırıyoruz.
????Uygulama Beta aşamasında olup her ay yeni özellikler eklenmektedir. Uygulamayı oylamayı ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Sırlar Odası'na Hoşgeldin! Android Application with the publication sırlarodası ????Gizeml YouTube Channel! ????
 
Paranormal events, secrets hidden in history and do not forget to download our app for more. Weekly on Wednesday evening at 18: 00 Here we are with a new video. Applications fun of each other in our time as well as the channel video geçirmelik's many amenities. We also adds new features to our application every month.
ÖZELLİKLER????
????İngiliz language added
????Hızl and convenient interface
synchronized with the instant ????Youtub
????Üyelik system
????Teknoloj, astrology and be aware of current news
????Vakit you can spend fun games and quizzes
????Kork Stories
Chamber of Secrets, every day with new and interesting videos you aim to cater to the sentiments of the audience. To consider watching our videos and you'll find the answers to most interesting thought about the problem. Therefore Our channel contains a bit of a philosophical category. This happened in history, as well as paranormal phenomena, murders, philosophical thoughts, extraterrestrial information and so on. We host videos on our channel.
????Uygul is in Beta stage new features are added each month. Please note that the application of rating and commenting. Welcome to the Chamber of Secrets!

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Sırlar Odası version 3.4.6.8.8 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.mobiroller.mobi265377732900, download Sırlar Odası.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Sırlar Odası at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.35
11 users

5

4

3

2

1