MorvenShop

MorvenShop Free App

Rated 5.00/5 (10) —  Free Android application by Ticimax

Advertisements

About MorvenShop

1987 yılında Hatay'da moda dünyasına tutku ile atılan ilk adım 2016 yılına geldiğimizde "modada fazlası" sloganı ile Türkiye'de 20 mağaza 7 bayii ve 22 corner dünyada ise 5 kıta ve 30'dan faza ülke ile geniş bir coğrafya ve müşteri kitlesine ulaşmaktadır.
150 den fazla çalışanı ve 29 yıllık birikimi ile moda dünyasında ilerleyen firmamız dünya trendlerini düzenli olarak izlemekte ve her sezon dünyanın farklı ülkelerinde moda fuarlarına katılmaktadır. Tasarıma ve inovasyona verdiği önem ile yıldı iki koleksiyon oluşturmakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Markamız 18 - 30 ve 30 - 50 yaş aralığında smart casual, klasik ve damatlık koleksiyonları ile moda trendlerini takip eden erkeklerin moda ihtiyaçlarını karşılamak üzere konumlandırılmıştır. Ulaşılabilir fiyatları ile toplumun tüm kesimlerini kucaklayan firmamız şık giyinmeyi standartlaştıracak bir fiyat politikası izlemektedir. When we come to the year, the first step in 2016 dropped by passion to the fashion world in Hatay in 1987 "more fashionable" slogan 20 stores in Turkey 7 dealers and 22 corner reaches the world five continents and a wide geographical area with 30 to phase the country and customers.
more than 150 employees and our progressive company with 29 years of experience in the fashion world are watching the world trends and regularly participates in fashion fairs in different countries of the world every season. Design and year with its emphasis on innovation and offers customers to create two collections of appreciation.
Our Brand 18-30 and 30-50 age range in smart casual, with a collection of classic and damatlık is positioned to meet the fashion needs of men who follow fashion trends. Embracing all sectors of the community with accessible prices, our company has pursued a policy to standardize rates to dress.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install MorvenShop version 1.1 on your Android device!
Downloaded N/A times, content rating: Everyone
Android package: com.morvenshop.mobil, download MorvenShop.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for MorvenShop at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
10 users

5

4

3

2

1