İnci Taneleri Kreş ve G.B.E

İnci Taneleri Kreş ve G.B.E Free App

Rated 5.00/5 (5) —  Free Android application by Mustafa Aydemir

Advertisements

About İnci Taneleri Kreş ve G.B.E

Sloganımızla yola çıkarak; topluma yararlı kişilikler yetiştirmek için buradayız. 2011 Eğitim sezonundan bu yana kaliteli eğitim kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Amacımız; geleceğimiz olan çocuklarımızın bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini destekleyerek, toplumda sağlam karakterli birer birey olarak yer almalarını sağlamaktır. Bu sebeple çocuklarımıza başta aile sıcaklığını aratmayacak sevgi dolu, güvenli ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Sonrasında; deneme-yanılma, dokunma, gözlemleme ve keşfetme şanslarının olduğu bir öğretim metodu sunuyoruz. Ayrıca; çocuk gelişimi konusunda bilgili ve profesyonel öğretmenler yaş gruplarına göre çeşitli branş dersleri uygulamaktadır. Based on our motto; We are here to educate useful person to society. 2011 Educational staff of the season we serve with quality education since.
Our aim; Our children's future with cognitive, emotional and social development by promoting the robust character to gain a place in society as individuals. Therefore, our children will not call the families loving warmth, we provide a safe and hygienic environment. After that; trial and error, touch, offer a teaching method that the monitoring and the chance to explore. Also; knowledgeable and professional teachers on child development classes according to age groups are implementing various branches.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install İnci Taneleri Kreş ve G.B.E version 2.0 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.mustafaydemir.mustafa.incitaneleri, download İnci Taneleri Kreş ve G.B.E.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
Bug
buster
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Bug fixed.

Oh snap! No comments are available for İnci Taneleri Kreş ve G.B.E at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
5 users

5

4

3

2

1