nehaberankara

nehaberankara Free App

Rated 5.00/5 (27) —  Free Android application by Web Aksiyon®

Advertisements

About nehaberankara

Merkezi Ankara’da bulunan www.nehaberankara.com isimli Haber Sitemizde; Yerel, Ulusal ve Uluslararası haberler yer almaktadır. Haber sitemizi takip ederek, ülkeye ve hayata dair en güncel olaylardan haberdar olabilirsiniz.
Sürekli yenilenen ve değişen haber içerikleri ile kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşan haber portalımız farklı haber kategorileri ile her yaş ve ilgi alanından okuyucuya hitap etmektedir. Siteye girenler; Siyaset, Spor, Magazin, Kültür-Sanat, Sağlık, Eğitim ve Dünya haberleri Kategorileri ile ilgili her türlü güncel habere ulaşırken, “son dakika ve flaş” haber linki ile gündemi sıcağı sıcağına takip etme kolaylığına sahip.
Başkentten Türkiye'ye açılan pencereniz www.nehaberankara.com
Kitle iletişim araçları ve sosyal medyanın oldukça geliştiği günümüzde, adeta bilgi bombardımanı ile karşı karşıya kalıyoruz.

Bu kadar hızlı enformasyon akışı içerisinde bizi ilgilendirenleri seçebilmek ve en önemlisi doğru bilgiye ulaşabilmek de oldukça zor hatta imkansız bir hal almaya başladı. İnsanlar artık, kendileri istemese de her ortamda karşı karşıya kaldığı ve adeta dayatılan haber akışları dışında özgün ve seçkin haberler peşinde.

İşte www.nehaberankara.com sitesi takipçisine bu olanağı sunuyor.

Tarafsız, güncel, doğru ve özgün Habercilik anlayışı ile çıktığımız bu yolda “Başkent’ten Türkiye'ye açılan pencereniz” olmayı hedefliyoruz. Www.nehaberankara.co is located in the center of Ankara News on our website; Local, national and international news are located. Follow our news site, you can be aware of the current events in the country and about life.
Constantly renewed and changing news content with us as soon as news reached the number of serious followers portal caters to readers of all ages and interests through different news categories. entering the site; Politics, Sports, Technology, Culture, Health, Education and world news, reaching all kinds of current news related categories, "the last minute and flash" the news link with the agenda warm with ease to follow the heat.
Your window from the capital to Turkey I www.nehaberankara.co
Today the means of mass communication and social media very developed, we are faced with almost information overload.

This information can choose what interests us as fast as those in the flow and most importantly to reach the right information is very difficult to get started even it becomes impossible. People are no longer themselves unwillingly faced in almost every environment and imposed other than the pursuit of news original and exclusive news streams.

That site offers this opportunity to www.nehaberankara.co followers.

Impartial, to date, we set out on this path with the correct understanding and original journalism "Your window from the capital to Turkey," We aim to be.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install nehaberankara version 1 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.nehaber.ankara, download nehaberankara.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for nehaberankara at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
27 users

5

4

3

2

1