Kırmızı Beyaz

Kırmızı Beyaz Free App

Rated 4.50/5 (16) —  Free Android application by Piri Medya

Advertisements

About Kırmızı Beyaz

“Değerlerine sahip çıkmayan, gün gelir değersiz kalır”

Kırmızı Beyaz, Albayrak Grubunun kurumsal dergisidir.
Hayat kültürü dergisi olarak tanımlanan dergi üç ayda bir yayınlanmakta ve mobil uygulamamız üzerinden de ücretsiz olarak erişilebilmektedir.

Derginin hazırlanma amacına dair felsefeyi Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat şu şekilde özetlemiştir;

Bu topraklarda üç yüz yıldır bir ‘kimlik’ sorunundan söz edilir. Bize göre ise mesele ‘kimlik’ten ziyade ‘kültür’ esas alınarak tevil edilmelidir. Bin yılı aşkın bir süre Türk-İslam fenomeniyle dünyada var olmuş, bir taraftan fetihleriyle çağ açıp çağ kapatan, bir taraftan da bilimden sanata, felsefeye kadar birçok alanda devrinin en ileri eserlerini vermiş bir toplumuz biz.

Son üç yüzyılda işlerin terse dönmesiyle her alanda yerinde sayma hatta gerileme dönemi başladı. Aradaki fark Avrupa toplumları lehine açılmaya başlayınca toplumun bir bölümü kendini batı hayranlığı, diğer bölümü de batı düşmanlığı denilebilecek iki akımın içinde bulmuş oldu.

Bu iki akımın da birçok doğruları ve yanlışları oldu. Batı hayranı taraf “Bilgi”nin öğrendiklerini özümseyip kullanabilme becerisi olduğunu unutup, sadece gördüklerini taklit etmeyle yetindi. Batı düşmanı taraf da bilginin nerede olursa olsun tahsil edilmesi gerektiğini unuttu.

Gelinen noktada işin özünden çok şekliyle ilgili bir tartışma yaşanır oldu. Hatta işin matbaa gibi tartışılamaz konulara kadar uzadığı söylenir.

Bu dergiyi çıkarmaya karar vermemiz de tam bu minval üzere bir sohbetin neticesidir.

Albayrak Grubu olarak gördük ki sadece işlerimizi değil, genel olarak kendimizi ifade edememişiz. Bugünün hayat kültürünü oluşturmak ve katkı yapmak bir tarafa, bugüne ait olanı reddettiğimiz konuşulur olmuş.

Açıkçası biz de bu noktada, kendimizi daha doğru ifade edelim ve hayat kültürümüze katkıda bulunalım istedik.

Birinci nesil Hacı Ahmet Albayrak ilk inşaatına 1952 yılında başlamış. Genel olarak Albayrak adı, 1980 sonrası binlerce kez servis araçlarının üzerinde görüldüğünden grubun tek işinin personel servisi işi olduğu sanıldı. Hâlbuki Albayrak Grubu, inşaat başta olmak üzere, sanayiden hizmet sektörüne, liman işletmeciliğinden medyaya kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Bu sektörlerin hepsinde de ciddi rakiplerle yarışıyor. Hiç bir firma, rekabetin gereklerini yerine getirmeden hayatta kalamaz. Albayrak Şirketlerinin birçok sektörde yakaladıkları başarı, rekabet ekonomisini ne kadar doğru uyguladıklarının da ispatıdır.

Bu dergiyi, kendi yaptığımız işleri birinci ağızdan doğru bir şekilde anlatabilmenin yanında, dünyanın sadece “iş”ten ibaret olmadığını, farklı renkleri de barındırdığını hatırlatabilmek amacıyla hazırladık.

Dostlarımızdan her türlü görüş ve önerilerini [email protected] e-posta adresine göndermelerini bekliyoruz.

Grubumuzun sosyal alanda bir sloganı var:
“Değerlerine sahip çıkmayan, gün gelir değersiz kalır” "Values ​​that do not have their day revenue remains worthless"

Red and White is the corporate magazine Albayrak Group.
Culture of life is defined as the magazine is published quarterly magazine and can be accessed free of charge through our mobile apps.

Philosophy about the purpose of preparing the magazine Albayrak Group CEO Omer Bolat summarized as follows:

This land three hundred years 'identity' is said to be a problem. For us the issue of 'identity rather than' culture 'should be based on the interpretation. For over a thousand years existed in the world with the Turkish-Islamic phenomenon, closing times and off times with a hand conquest, a hand, from science to art, philosophy as a society that has given the most advanced works of transfer of many areas we.

Counting in all areas over the past three centuries back to reverse the downturn in the works even started. The difference is itself a part of the fascination of western society began to be opened in favor of European society, it was also found in other parts of western hostility of the two streams can be called.

These two flows was many right and wrong. West side fan "Knowledge" is that an ability to absorb what they have learned to forget, was satisfied only with imitating what they saw. Western enemy side has forgotten that no matter where the information should be collected.

The core of the work at this point is there was a debate about the very shape. Even as the printing job is said to extend until the issue can not be discussed.

We have decided to remove this magazine is the result of a conversation to complete this manner.

We found that not only our business Albayrak Group, in general, we're able to express ourselves. In today's culture to create a life and make a contribution to one side, which we reject been spoken of today.

Obviously we are at this point, and we want to let ourselves more accurate statement I best contribute to our life culture.

The first generation of Haci Ahmet Albayrak initial construction began in 1952. Overall Albayrak name was thought to be the work of a single group of personnel service business being seen thousands of times over the post-1980 service vehicles. Whereas Albayrak Group, mainly in the construction industry to the service sector, as the media is active in many areas of port operations. Also it competes with serious competitor in all of these sectors. No company can not survive without fulfilling the requirements of the competition. Albayrak 'success in many sectors of the company, proves how competitive economy in that they apply it correctly.

This magazine is being able to tell his side of things we've done in the right way at first hand, the world's only "job" is not simply skin, in order to remind you that we have prepared different colors in hosting.

We expect our friends to send any comments and suggestions to [email protected] e-mail address.

Our group has a slogan in the social sphere:
"Values ​​that do not have their day revenue remains worthless"

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kırmızı Beyaz version v1.2.15 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.pirimedya.android.kirmizibeyaz, download Kırmızı Beyaz.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Geri bildirimleri ile Kırmızı Beyaz Dergisi mobil uygulamamıza değer katan tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.
Bu güncelleme ile uygulama açılırken hata vererek uygulamaya giriş sağlanamaması problemi giderilmiştir.
Her türlü görüş ve önerilerinizi uygulamamız içindeki “iletişim” ekranından bizimle paylaşabilirsiniz.
Ayrıca, uygulamamızı beğenerek kullanıyorsanız store ekranından puanlayabilir ve yorum yazabilirsiniz.
Version update Kırmızı Beyaz was updated to version v1.2.15
Version update Kırmızı Beyaz was updated to version v1.2.8
More downloads  Kırmızı Beyaz reached 100 - 500 downloads

Oh snap! No comments are available for Kırmızı Beyaz at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.55
16 users

5

4

3

2

1