Şimdi Getir

Şimdi Getir Free App

Rated 3.75/5 (51) —  Free Android application by Prateo

Advertisements

About Şimdi Getir

Telefon sohbet içindir , sipariş ŞİMDİ GETİR ile verilir.
Telefon ile tek tek istediklerinizi söylediğiniz , her defasında adresinizi verdiğiniz dakikalarınızı alan ve yine unutulan, atlanan hatalı siparişlerin oluştuğu sistemi unutun ,yepyeni bir sipariş deneyimine hazır olun.
Sipariş verme işini saniyelere indiren ,kampanyalardan haberdar olduğunuz , indirimli ürünleri görebildiğiniz , kullanıcı dostu bir sipariş uygulaması var.
Şimdi Getir sistemi kullanıcının ilave hiçbir ücret ödemeden telefonuna yükleyebileceği ve kullanabileceği, üye olarak kendisine yakın iş yerlerini ve ürünlerini görebileceği , sipariş verebileceği akıllı bir uygulamadır.
Servis ücreti yok , fiyatlar gidip aldığınız veya telefon ile söylediğiniz fiyatla aynı . Fiyat farkı yok! Kredi kartı bilgileriniz bizi hiç ilgilendirmiyor. Ödemeyi siparişiniz geldiğinde kapıda nakit veya kapıda kredi kartınız ile iş yeri görevlisine her zamanki gibi yapabilirsiniz.
Herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerimiz yalnızca bir telefon uzağınızda.
Bize her tür görüş ve önerilerinizi, uygulama içinde bulunan “görüş bildir” kısmından iletebilirsiniz.

Hızlı! Saniyeler içinde sipariş.
Zamanınız size kalsın! Çok hızlı çalışan Şimdi Getir mobil uygulamamız sayesinde siparişiniz saniyeler içinde üye işyerine iletilir.
Ayrıca kullanım kolaylığı ve hız odaklı sayfa tasarımı sayesinde 1 ekmek sipariş etmek bile telefon ile sipariş vermekten daha hızlı , deneyin siz karar verin.

Tüm Ürünleri ve Fiyatları Görerek Sipariş
Telefon ile sipariş verdiğinizde , istediğiniz ürünü tarif etmek , o ürün yok ise yerine alabileceğiniz ürünleri sormak , beklemek ve seçim yapmak. Her defasında adresinizi söylemek.
Şimdi Getir mobil uygulama ile tüm ürünler resimleri ve fiyatları ile listelenmiştir. Ne var ne yok görün , kolayca sipariş verin.

Siparişe Not Eklemek
Sipariş verdiğinizde para üstü unutulduğu için beklemek , bebeğiniz uyuyorsa zile basmayın diyebilmek. Siparişe not ekleme özelliği sayesinde tüm bu yazdıklarınızı aynen iletiyoruz unutulmuyor atlanmıyor.

Hatasız Eksiksiz Sipariş
Siparişinizi tüm ürünleri görerek verdiğiniz için ,unutmadan hatasız eksiksiz sipariş verin .Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan yanlış siparişlerden kurtulun.

Harcamalarınızı Takip İmkanı
Türkiye’de ve belki dünyada ilk defa tüm harcamalarınızı kayıt altına alabileceğiniz bir özelliğimiz var. Sizin için hesabınızı tutuyoruz. Bu özellik hem sizin alışveriş bütçenizi kontrol etmenize , hem de aylık masraflarınızı incelemenize imkan tanıyor. Geçen ay ne kadar harcadınız bu ay’ki durum ne ?
En çok neye para harcadınız ? Hepsini görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Siparişiniz Takip Altında
Siparişinizin durumu hakkında sizi bilgilendirmek için cep telefonunuza kısa notlar iletiyoruz. Siparişinizin hazırlanıyor mu? Yola çıktı mı? Sizi sürekli bilgilendiriyoruz.

Sessiz Sedasız
Konuşmak istemediğiniz zamanlarda , konuşmadan sessiz sedasız sipariş verin. İş yerinizden evinize sipariş verin. Başkası değil, siz sipariş verin. Ne alındı, ne kadar tuttu bilin.

Telefonda Hangi Fiyat ise Burada da aynı
Ürün fiyatları üye işyeri fiyatları ile tamamen aynıdır ve fiyat farkı yoktur. Uygulamamızı ücretsiz indirebilir ve tüm bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Ödemenizi yine aynı şekilde siparişleriniz geldiğinde kapıda üye işyeri elemanına yaparsınız.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli
Hem Şimdi Getir uygulaması için , hemde sipariş verdiğiniz üye işyeri ile ilgili görüşlerinizi bildirebilirsiniz .Dilek ve görüşlerinizi üye iş yerine iletiyoruz, bize önerileriniz olduğunda da yerine getirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

ŞİMDİ GETİR
Şimdilik sadece İstanbul’dayız.

The phone is for conversation, is given by order NOW BRING.
You say what you want individually by phone, the minute you give your address space each time and again forgotten the password system is composed of skipped incorrect order, be ready to experience a whole new order.
Download the second job ordering, you will be notified of the campaign, you can find discount products, in order to have a user-friendly application.
Now bring the system user can install any additional fee and can use the phone without paying, as members can see his close businesses and products is a smart application can be ordered.
No service charges, prices received, or go with the same price you tell the phone. No price difference! Your credit card information does not concern us at all. When you order, you can pay at the door as usual with your cash or credit card at the door attendant workplace.
If you have any problems, our customer service only on your phone away.
Your all kind of opinions and suggestions to us, which in practice "Feedback" section of the transmission.

Quick! Order within seconds.
When you're up to you! Get our mobile app now running very fast through your order will be forwarded to the office members in seconds.
In addition, ease of use and speed-oriented page design allows more even than ordering by phone to order one quick bread, you decide to try it.

Seeing all Products and Prices Order
If you order by telephone, describing the product you want, then ask for products that you can not replace the product if not, wait and make a selection. Tell your address every time.
Bring all products with mobile applications now listed with pictures and prices. What does what look, they can easily place orders.

To Annotate order
Wait for the money when you place an order later forgotten, to tell the press the bell when your baby sleeps. Thanks to its ability to add notes to the order can not forget all the ones we are sending the same can not be skipped this summer.

The complete error-free order
Seeing all the goods you for your order, complete the data correctly in order to get rid of the wrong note in order to understand due to Improper studies.

Tracking your spending Opportunities
Turkey and perhaps all spending for the first time in the world we have a feature where you can record it. We keep your account for you. This feature allows you to control your budget and shopping, as well as allows us to review your monthly expenses. How much did you spend last month, this month's situation?
What did you spend the most money? You can see it all and explore.

Under Track Your Order
We are sending memos to your mobile phone to inform you of your order status. It is preparing your order? Do you set out? We are constantly informed.

Quietly
When you want to talk, give orders quietly without talking. Order your workplace to your home. Not someone else, give you orders. From what, know how kept.

Which price is the same phone here
Product prices are exactly the same members work with the prices and the price is no different. You can download our free application and enjoy all of these features. When you pay your orders in the same way you did the office staff member at the door.

Your satisfaction is important to us
Now bring both to the application, members can submit comments about the work we are sending you ordered your .Dilek both members and opinion rather than business, we are ready to do our utmost to bring us even when suggestions instead.

NOW BRING
For now, we just are in Istanbul.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Şimdi Getir version 1.4.6 on your Android device!
APK Size: 3.9 MB, downloaded 1,000+ times, content rating: Not rated
Android package: com.prateo.simdigetir, download Şimdi Getir.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Uygulamamızı kullanan ve bize daha iyi olmamız için görüşlerini ileten değerli kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz.
Bu versiyonumuzda;
► Sayfa tasarımı yenilendi.
► Ufak hatalar giderildi.

Oh snap! No comments are available for Şimdi Getir at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.85
51 users

5

4

3

2

1