Yakın Yardım

Yakın Yardım Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by ALTA EGITIM AS

About Yakın Yardım

YakınYardım.com sitesi, ALTA EĞİTİM HİZ. TİC. A.Ş.'ne (kuruluş tarihi 1985) aittir ve TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu İŞKUR bünyesinde Resmi Gazete Tarihi: 19.03.2013 Resmi Gazete Sayısı: 28592 Özel İstihdam Büroları Yönetmeliğine tabii olarak hizmet vermektedir.

Sitenin kuruluş amacı yaşam alanına yakın bölgelerde uygun şart ve içeriklerde iş ve personel arayan kişi ve firmalara harita bazlı destek vererek, tanıştırmak, bir araya getirmek ve iş akidlerinin sağlanmasıdır.

İş arayanların elverişli oldukları işlere yerleştirilmeleri ve çeşitli işler için uygun çalışanların bulunmasına aracılık yapmak üzere, iş piyasasının ihtiyaçları dikkate alınarak belirlenecek sayıda ve aranan koşullar çerçevesinde seçilmek amacı ile, hiç bir ücret ödemeden; kişisel, iş tecrübesi, hizmet tip ve detaylarının yanısıra iletişim bilgilerini sunan adaylara, ilgili konularda iş ve istihdam sunan kişi ve kuruluşların, aylık bir abonelik (Örn. 3TL DoksandokuzKuruş) ücret ödemeleri ile sistemimizdeki tüm iş arayan adayların iletişim bilgilerine aylık dönem boyunca sınırsızca ve serbestçe erişebilmesi ve iş görüşmeleri yapabilmesi ilkesi ile hareket eder. Yakınyardım.co site, LOWER SPEED TRAINING. TIC. Co. Inc. (founded 1985) is owned and Ministry of Labour and Social Security Ministry, Turkey Business Association İŞKUR in the Official Journal Date: 03.19.2013 Official Journal Number: 28 592 serves as the Private Employment Agencies subject to the Regulation.
 
In areas near the site, the aim of giving suitable habitat condition and content of work and looking for people and companies to map based support staff, introduced is to bring together and provide business acts.
 
To be placed in jobs they are suitable for jobseekers and various works to mediate finding suitable employees, the number will be determined taking into account the needs of the labor market and in order to select the requirements for context, without paying a fee; personal, work experience, service types and the candidate provides contact details as well as details of related issues in labor and employment offering individuals and institutions a monthly subscription (eg. 3TL doksandokuzkuruş) charge with our system all job seekers' contact information to the months during unrestricted and freely can access and conduct business acts with the policy.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Yakın Yardım version 1.0.3 on your Android device!
APK Size: 4.5 MB, downloaded 10+ times, content rating: Not rated
Android package: com.promob.yakinyardim, download Yakın Yardım.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Uygulama genelinde iyleştirmeler yapıldı.
Uygulama hataları giderildi.

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1