Dua Kardeşliği

Dua Kardeşliği Free App

Rated 4.86/5 (137) —  Free Android application by qbiSoft

Advertisements

About Dua Kardeşliği

# Dua Nedir?

Dua, Allah’ın yüceliği karşısında kulun acizliğini itiraf etmesini, sevgi ve tazim duyguları içinde lütuf ve yardımını dilemesini ifade eder.

# Dua Kardeşliği Platformu Nedir? Neyi Amaçlar?

Dua Kardeşliği, İslami usüllere uygun bir şekilde düzenlenmiş bir dua okuma/okutma istekleri üzerine kurulmuş bir platformdur.

Bu platform, "Şüphesiz Mü'minler birbiriyle kardeştirler." (49. Hucurat Suresi 10. Ayet) Ayet-i Kerimesinin gösterdiği yolda ve "Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, "Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin." diye dua eder." (Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5) Hadis-i Şerif'in bizlere verdiği müjdeyle; hünlük hayatında darda olan, duaya ihtiyaç duyan tüm Mü'minleri bir araya toplamayı, her birinin diğer Mü'min kardeşleri için hayır dualarda bulunarak manevi bir zincire halka olmalarını amaçlar.

# Bu Platformda Neler Yapılabilir?

Bu platform vesilesiyle zor durumda olan kardeşlerinize dua edebilirsiniz.Siz de derdiniz, sıkıntınız, üzüntünüz, gerçekleşmesini istediğiniz dualarınız için kendinize veya yakınlarınıza dua etmeleri için dua isteklerinizi kardeşlerinizle paylaşabilirsiniz.

Kur'an-ı Kerim okuyabilir, Esma'ül Hüsna'yı inceleyebilir ve ezber testi yapabilirsiniz. Esma'ül Hüsna ezber testi vesilesiyle Allah'ın bir çok ismini anlamlarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Kendinize özel tesbihat köşenizde bulunmaktadır.

Platformda kayıtlı ve sürekli güncellenen (yeni eklenen) dualar bulunmaktadır. Beğendiklerinizi sevdiklerinize ekleyebilir veya aynısını kardeşlerden size okumasını isteyebilirsiniz.

# Bu Platformda Neler Yapılamaz?

Kardeşler, hiç bir şekilde birbiri ile iletişime geçemez, sohbet edemez, profillerini ve bilgilerini göremez.

Gösteriş olmasını tamamen ortadan kaldırmak için kimse kimin dua istediğini veya dua ettiğini bilemeyecektir.
Sadece dua istediğinde bulunduğunuz duaların altında okundu sayısını görebilirsiniz ve sadece size mahsustur.
Diğer üyeler sizin duanıza kaç kişi dua etmiş göremeyecektir.

# Peki Platform Nasıl Çalışıyor?

Platform, üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Kendinize özel sadece kullanıcı adı ve şifre belirleminiz yeterli olacaktır. Sizden, okuyacağınız ve isteyeceğiniz duaların size ait olarak kayıtlı kalmasını, tekrar giriş yaptığınızda kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamak sebebiyle kullanıcı adı ve şifre oluşturmanızı istiyoruz. Kullanıcı adı ve şifre dışında başka bir bilgi hiç bir zaman istenmeyecektir. # What is prayer?

Prayer, a confession of helplessness in the face of the servant of the glory of God, refers to express the grace and help of my feelings of love and fresh.

# Prayer Fellowship Platform What is it? What are the aims?

Prayer Brotherhood, an Islamic prayer organized in accordance with the procedures to read / read request is based on a platform.

This platform, "Surely believers are brothers to each other." (49 Hucurat Surah 10 verse) verse-i and the way in which the Kerian "A Muslim, kindly accept prayer addressed to the next without brothers in religion. A person as long as blessing to the brothers in faith, her attendant angel next to" get admission in prayer, but things are given to you. "he prays." (Muslim, Zikr 87, 88; Ibn Majah, Manasik 5) müjdeyl Hadith-i Sharif's given us; Hun life as darts, all believers together a collection that needs prayer, no ring is intended to be a spiritual chain by making pray for each other believing brothers.

# What can be done in this platform?

You say your prayers edebilirsiniz.siz brother also in difficult situations by means of this platform, your distress, your sadness, you can share your prayer requests pray for yourself or your relatives for your prayers that you want to happen with your brother.

You can read the Holy Koran, and you can examine the Esma'ül HUSNAIN memorization test. Esma'ül of God on the occasion Husna memorization test you can learn a lot with the meaning of the name. There are special tasbihat yourself in your corner.

Registered on the platform and constantly updated (there are newly added) prayers. You can add to your loved ones you like or want to read to you from the same brother.

# What Not allowed on this platform?

Brothers, no program can be a way to communicate with each other, can not talk, can not see their profile and information.

To eliminate all that pretension will not know that anyone who asks for prayers or pray.
Just pray that you can see the number below to read when you want to pray and just off.
Other members will see how many people have prayed your prayers.

# So Platform How it works?

Platform is working with the membership system. special will only need to determine the user name and password to yourself. We ask that you remain registered as belonging to you will read the prayer and you want to, because to ensure that you continue where you left off when you log in again, we want you to create a user name and password. any other information other than username and password will be requested any time.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Dua Kardeşliği version 4.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.qbisoft.duakardesligi, download Dua Kardeşliği.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Uygulamamızı kullandığınız için teşekkürler!
- Uygulama ilk açıldığında platform hakkında bilgi veren sayfa eklendi.
- Ezan vakti bildirimleri iyileştirildi.
- Açılış ekranı resmi değiştirildi.
Version update Dua Kardeşliği was updated to version 4.0
More downloads  Dua Kardeşliği reached 1 000 - 5 000 downloads
Version update Dua Kardeşliği was updated to version 2.5
More downloads  Dua Kardeşliği reached 500 - 1 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Dua Kardeşliği at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
137 users

5

4

3

2

1