Rafik Tours

Rafik Tours Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by Genç Duyu Medya

Advertisements

About Rafik Tours

Rafik turizm ltd. 2014 yılında kurulmuş olan turizm firmasıdır. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Rafik turizm, tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçların tümüne hızlıca cevap verebilmek için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün her saat devam etmektedir.

Genç ve dinamik kadromuzla siz değerli misafirlerimize günübirlik gezi ve organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı kültür turları,araç kiralama, gayrimenkul alım-satımı,otel rezervasyonu,uçak bileti hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda ekibimiz tarafından her türlü araç temin edilmektedir.Türkiye geneli güçlü bağlantıları ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Rafik turizm, her zaman en kaliteli ürünü,en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Rafik tourism ltd. which was established in 2014, it is a tourist company. Customer satisfaction and Rafik believing that comes before everything of quality service tourism, experienced employees, all of the needs of this principle to make all necessary preparations to be able to respond quickly continues every day, every hour.

The young and dynamic team and our valued guests to our day trips organizations, domestic and foreign cultural tours, car rental, purchase and sale of real estate, hotel reservation, air ticket services we provide. All types of vehicles available edilmektedir.türki general by our team in accordance with the wishes and desires of our guests in our services Rafik having a wide service network with strong links to tourism, it is always best quality products, it aims to provide its guests with the most appropriate price advantages.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Rafik Tours version 1.0.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.rzmobile.rafiktuours, download Rafik Tours.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Rafik Tours at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1