Zahmet Etme

Zahmet Etme Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by RzMobileee

Advertisements

About Zahmet Etme

ADATEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK kurulduğu 2014 yılından bu yana ticari işletmelere ambalaj ve temizlik malzemelerinin tedarik ve takip hizmetlerini sunmaktadır.Günümüz şartlarında gelişen e-ticaret hacminden faydalanmak ve müşterilerimizle daha iyi iletişim kurup daha iyi hizmet verebilmek adına e-ticaret sitemiz zahmetetme.com olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sakarya'da bulunan büyük küçük tüm işletmelerin ve bireysel kullanıcıların günlük temizlik ve ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını ekonomik, hızlı, taşımaya gerek kalmadan güvenilir ödeme ile kapınıza kadar getirmekte ve takibini yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin zahmetetme.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde müşteri memnuniyeti esas olarak gözetilmektedir.Bu nedenle ürünlerimizin dağıtımını kendi araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz ve şuan için sadece ADAPAZARI,ERENLER, SERDİVAN ilçelerinde 24 saat içinde teslimat yapmaktayız.Servis ağlarımız zamanla genişletilecek ve müşterilerimiz bilgilendirilecektir. Adatum We will continue to serve as the supply of commercial enterprises packaging and cleaning materials and follow-up services in the conditions of our sunmaktadır.günü to benefit from the booming e-commerce volume and our customers better communicate and help us better in order to serve e-commerce site I zahmetetme.co Since 2014 he INDUSTRIAL CLEANING establishment .

located in Sakarya great little economical of all enterprises and individual users daily cleaning and packaging material needs, quickly, bring it to your door with a reliable payment without the need to transport and making follow-up.

You therefore our products distribution of gözetilmektedir.b mainly in customer satisfaction in purchases you make via zahmetetme.co our customers are realizing our own vehicles and for now only ADAPAZARI, ERENLER, our delivery yapmaktayız.servis network within 24 hours in Serdivan district will be expanded over time and customers will be informed.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Zahmet Etme version 1.0.0 on your Android device!
Downloaded 5+ times, content rating: Everyone
Android package: com.rzmobile.zahmetetme, download Zahmet Etme.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Zahmet Etme at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1