SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu

SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu Free App

Rated 4.00/5 (4) —  Free Android application by SW Bilişim

Advertisements

About SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu

SDÜ Life, Isparta için gelişltirilmiş olan şehirde olup biten herşeyden haberdar olmak sosyalleşmek eşya alım ve satım gibi hizmetleri olan şehir rehberi ve topluluk uygulamasıdır.

-Neler Oluyor?
Bu uygulama sayesinde Ispartada gerçekleşen tüm konser, etkinlik, gösteri ve aktiviteler hakkında bilgi alabilir, kimlerin katılacağını görebilir ve sende katılabilirsin. Basit ve kullanıcı odaklı hazırlanan uygulama ile Isparta'da olan biten herşeyi anlık olarak öğrenebileceksin.

-Arkadaş Keşfet
Etrafınızda bulunan kişiler hakkında bilgi alıp resimlerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz kişilerin profillerini inceleyip onların paylaştığı gönderilere bakabilirsiniz. Onlarında sizin profilinizi incelemesini sağlayabilir ve Sonraki adımda ise arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

-İtiraflar
Gizli (anonim) yada açık profilinizde itiraflarda bulunabilirsiniz. İtiraflarınızı tüm kullanıcılar görebilir. Beğendiğiniz itiraflara yorum yapabilir yada yükseltebilirsinz. Yükselen itiraflarla aradığınız kişiyi daha hızlı bulabilirsiniz ;)

-Keşfet
Apartlar, Mekanlar, Otobüs seferleri gibi şehir ile ilgili herşeyi keşfede bilirsiniz uygulama sayesinde tüm Isparta cebinizde.

-İlanlar
Bir ürün satmak için, apart boşaltmak için, eşya takası, iş ilanı gibi alım yada satım ilanları vererek ve ilan veren kullanıcı ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz. artık apart eşyası yada apart bulmak bir sorun değil. SDI Life, who is in the city of Isparta gelişltiril to be informed of all goods purchases is ending socialize and city guide that services such as trading and community applications.

-What's going on?
All concerts take place in Isparta Through this application, events, shows and get information about activities, who will be visible and you can join. Simple and user-oriented learning as a snapshot of everything that is happening in Isparta prepared to be able to practice.

Discover -Friends
You can look at the pictures get information about the people around you. You can lArA bak posts where they share examine the profiles of people you like. Their study can provide the next step in your profile and if you can send a friend request.

-İtiraf on
Hidden (anonymously) or admit you can find in your public profile. All users can see your confession. Yükseltebilirsinz to admit that you like or make comments. You can find the person you are calling to confess rising faster;)

-Explore
Apartments, Locations, thanks to applications like, you know to discover everything about the city bus service in your pocket all the Isparta.

yl who
To sell a product, to empty apartments, barter goods, giving the purchase or sale as job listings and ads that users can now quickly communicate with. It is no longer a problem finding apartments or holiday apparel.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu version 1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.sdulife, download SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for SDÜ Life - Soyal Ağ Platformu at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
4 users

5

4

3

2

1