Gülzâr-ı Hâcegân

Gülzâr-ı Hâcegân Free App

Rated 5.00/5 (208) —  Free Android application by Gülzâr-ı Hâcegân

Advertisements

About Gülzâr-ı Hâcegân

Android uygulamamız ile videolarımızı izleyebilir; bu videoları, video (mp4) ve ses dosyası (mp3) formatında indirme yapabilir, beğendiğiniz videoları paylaşabilir, favorilerinize ekleyebilir ve duyurularımızı takip edebilirsiniz.

UYGULAMA İÇERİĞİ

Son Eklenenler: Son eklenenler sekmesinde Yakub Haşimi Hocaefendi’nin sohbetlerinin tamamını ve bu sohbetlerden yapılan kısa kesitleri güncel olarak takip edebilir ve seçtiklerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Sohbetler: Sohbetler sekmesinde oluşturulan video listeleri ile konularına göre ayrılmış videoları izleyebilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Favoriler: Son Eklenenler ve Sohbetler sekmesinde yer alan videolardan beğendiniz videoları favori listenize ekleyebilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Duyurular: Bu kısımda sohbetlerin yer, tarih ve konumlarına, ayrıca Gülzâr-ı Hâcegân Dergisi’nin duyurularına ulaşabilirsiniz.

Anlık Bildirimler: Uygulamamıza yeni video ya da duyuru eklendiğinde size bildirimlerimiz ulaşacaktır.

Sosyal Medya: Gülzâr-ı Hâcegân tarafından yönetilen sosyal ağ hesaplarımıza sol taraftan açılan menüden erişebilir ve sosyal ağlarımıza göz atabilirsiniz. Sosyal ağ uygulamaları telefonunuzda mevcut ise sosyal ağ uygulamanız da açılacak, uygulamalar mevcut değil ise telefonunuzun tarayıcısından sosyal ağlarımıza ulaşım sağlayabileceksiniz.

İletişim: İletişim için yine sol taraftan açılan menümüzden, Erzurum ve İstanbul adreslerimize, iletişim numaralarımıza ve web site adreslerimize ulaşabilirsiniz.

Uygulamamız geliştirme aşamasındadır. Görüş, istek ve önerileriniz bizim için önemlidir. Görüşlerinizi e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Mail Adresi: [email protected]
www.gulzarihacegandergisi.com
Teşekkür ederiz. │Gülzâr-ı Hâcegân│ You can watch our videos with our Android app; This video, video (MP4) and audio file (mp3) format, you can download, share videos you like, you can add your favorite and you can follow our announcements.

APPLICATION CONTENT

Last Added: Recently Added tab Jacob all of the Hashemite Effendi chat and short sections made of this conversation You can follow your favorite date, and you can add your selections.

Chat: You can watch the videos divided by subject and video playlists created in the Chat tab and add your favorites.

Favorites: Like Recently Added videos and the videos located in the Conversations tab and you can easily add to your favorites list.

News: Locating chat in this section, the date and location, you can also reach the Gulzar-i Khawajagan Journal of the announcement.

Instant Notifications: When application or notice our new video you will reach our statement added.

Social Media: Gulzar-i can access the drop-down menu on the left side of our social networking accounts managed by Khawajagan and browse our social networks. Social networking applications are available on your phone to open your social network applications, will be able to provide access to social networks from your phone's browser applications are not available.

Contact: Contact us still left from the dropdown menu, Erzurum and Istanbul to our address, you can contact our our contact numbers and website addresses.

Our application is under development. Opinions, requests and suggestions are important to us. You can send your feedback to our e-mail address.

E-mail: [email protected]
I www.gulzarihacegandergisi.co
We thank you. │Gülzâ-i Hâcegân│

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Gülzâr-ı Hâcegân version 2.2 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.sgmobile.gulzari_hacegan, download Gülzâr-ı Hâcegân.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
- Hata düzeltmeleri.

Oh snap! No comments are available for Gülzâr-ı Hâcegân at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
208 users

5

4

3

2

1