TRANSİST

TRANSİST Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Social Attend

Advertisements

About TRANSİST

TRANSİST 2017 ULUSLARARASI İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI, 2-4 Kasım 2017 tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Rumeli Salonu, ICEC ve İstanbul Kongre Merkezi, ICC’de 10. kez kapılarını açıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 4I: Innovation (İnovasyon), Integration (Entegrasyon), Information (Bilgi Sistemleri), Intelligence (İş Zekası) teması ile hazırlanan Transist 2017, İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, ulaşım sektöründeki yeni ürün ve teknolojilerin sunulacağı önemli bir platform olma niteliğindedir.

Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı ile ulaşım alanındaki yeni teknolojilerin ve stratejilerin aktarılması için akademik konu başlıkları ile katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişinin sağlanması hedeflenmektedir. TRANSISTOR 2017 ISTANBUL INTERNATIONAL TRANSPORTATION CONGRESS AND EXHIBITION, on 2-4 November 2017, Lütfi Kırdar Rumeli Hall, ICEC Istanbul Congress Center is opening its doors for the 10th time in the ICC.

Istanbul Metropolitan Municipality, under the leadership of 4: Innovation (Innovation), Integration (Integration), Information (Information Systems), Intelligence (BI), prepared with the theme of the transistor in 2017, Istanbul Transport Congress and Exhibition, an important platform to offer new products and technologies in the transport sector it is advisory.

Transistors 2017 Istanbul International Transport Congress and Exhibition participants with academic topics for the transfer of new technologies and strategies in the transport field, aims to ensure a sustainable exchange of information between local authorities and industry representatives.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install TRANSİST version 1.1 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: com.socialattend.transist2017, download TRANSİST.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for TRANSİST at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1