Star E-Gazete

Star E-Gazete Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by ESMEDYA Digital

Advertisements

About Star E-Gazete

Star Gazetesi, 1999 yılında yayın hayatına başlamış ve 2015 yılında yenilenen logo ve mizanpajı ile Milli iradenin sesini yansıtan öncü gazete olarak, manşetleri, özel haberleri, köşe yazıları ve röportajları ile gündem belirlemekte ve tüm içeriği ile temel hakların savunucusu olmayı ilke edinmektedir.

Olaylara özgün bakış açısı, global piyasaların geleceğini öngören ekonomisi, nitelikli fotoğrafları, ses getiren spor röportajları, ödüllü kültür sanat ve sektörel sayfaları, bölgesel ve küresel olayların analiz edildiği dış haberleri, bölge sayfaları ve yerel haberlerin yer aldığı zengin içeriğiyle okuru ile buluşmaktadır.

Gelişen iletişim teknolojisi ile artan beklentileri yakından takip ederek anlık haber akışı ve gündemi, yaşamın her alanında etkin içerikleri web ve mobil platformlardan aktarmaktadır.


Star e-Gazete uygulaması ile mobilde basılı gazete okuma deneyimini en üst seviyede yaşayın. Kullanıcı dostu arayüzü ile Star Gazetesi artık her an her yerde parmaklarınızın ucunda!
Cumartesi, Pazar, Açık Görüş ekleri ve daha fazlası hemen yanınızda. Seneler öncesine kadar uzanan geniş arşivden dilediğiniz Star Gazetesi sayısını anında bulabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.

Kitaplık : Geçmişten günümüze kadar birçok sayıyı bulabilirsiniz. Tarih aralığı seçerek veya arama özelliğini kullanarak dilediğiniz sayıya ulaşmanız çok hızlı olacak!

Satın Aldıklarım : Sahip olduğunuz tüm sayıları burada bulabilirsiniz. Sekmelere ayrılmış şekilde sunulan bu bölümde gazete ve eklerinden okumak istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Arşiv : İndirmiş olduğunuz gazete ve ekleri içerir. İnternetiniz o an olmasa dahi indirilmiş sayıları anında okuyabilirsiniz.

Favoriler : Beğendiğiniz bir sayıya daha sonra hızlı bir şekilde ulaşmak için aklınızda tutmanıza gerek yok! Favoriye alın ve daha sonra satın almak ve okumak için kenara bırakın!

Tarih Seç : Belirli bir tarihteki sayıya nasıl ulaşırım diye üzülmeyin! Gelişmiş tarih belirleme özelliği ile istediğiniz sayıya hemen ulaşabilirsiniz!

Arama : Uygulama içerisinde arama özelliğini kullanarak yazacağınız bir kelime ile dilediğiniz sayıya anında ulaşabilirsiniz.

Ekler : Tüm bölümlerde yer alan sekmelerin içerisinde Star Gazetesi ve eklerini bulabilirsiniz.


Harika bir okuma deneyimi yaşamak ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen indirin!


Abonelik Paketleri

1 Haftalık: 1,99 TL
1 Aylık: 3,49 TL
3 Aylık: 9,99 TL
6 Aylık: 15,99 TL
1 Yıllık: 29,99 TL

* Abonelik bedeli satın alma onayının ardından iTunes hesabınıza yansıtılacaktır.
* Cihazınızın ayarlar bölümünde yer alan “Auto-Renew” (otomatik yenile) ayarı abonelik periyodu bitiminden 24 saat öncesine kadar kapatılmadıysa, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
* Yenileme işlemi için itunes hesabınızdan çekim işlemi, abonelik bitiminden 24 saat öncesinden yapılabilir.
* Satın alma işleminden sonra cihazınızın “Account Settings” bölümünden “Auto Renew” (otomatik yenile) kapatılarak, sonraki abonelik döneminde yenileme işleminin yapılması engellenebilir.
* Aktif abonelik periyodu içinde, aktif abonelik iptal edilemez.


Uygulama ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Gizlilik politikası
http://www.star.com.tr/gizlilik-politikasi/

Kullanım Koşulları
http://www.star.com.tr/kullanim-kosullari/ Star Newspaper, published in 1999, began his life and reflecting the voice of the national will with logos and layout renewed in 2015 as the leading newspaper headlines, special reports, it determines the agenda with columns and interviews and are committed to being an advocate of fundamental rights of all its contents.

original perspective on the events, the economy envisioning the future of the global market, quality photographs, acclaimed sports interview, award-winning culture, art and sectoral pages, international news reports that analyze regional and global events of the pages and meet with readers with rich content that includes local news.

Emerging communications technologies and rising expectations closely following the instant flow of news and agenda of the active ingredient in every area of ​​life is transferred from the web and mobile platforms.


E-Journal Star's live application with the printed newspaper reading experience on mobile at the highest level. Star Newspaper with user-friendly interface is now at your fingertips anytime, anywhere!
Saturday, Sunday, Public Opinion attachments and more now with you. You can find the number of years you want from a wide Star Newspaper archives and extending up before you can start reading instantly.

Library until you can find many number of past to present. By selecting a date range or number you want to reach using the search feature will be very fast!

I'd Buy: You can find all the numbers you have here. Presented as divided into tabs in this section you want to read the newspaper and you can easily adds.

Archive: it includes newspaper and attachments you have downloaded. Read instantly reduced the number of your Internet even if that moment.

Favorite things: a number that you like then do not need to keep in mind to reach quickly! Favorite taken and then buy it and set it aside to read!

Select dates: How do I get the number of a specific date so do not worry! You can now specify the number of dates you want with advanced feature!

Search: a word that you write using the search feature in the application can be accessed instantly on the number you wish.

Attachments: You can find in Star Newspaper and adds in all sections of the tabs.


live a wonderful reading experience and you immediately download to benefit from special privileges!


Subscription Packages

1 Week: £ 1.99
1 Month: £ 3.49
3 Months: $ 9.99
6 Months: £ 15.99
1 Year: £ 29.99

* Purchasing subscription fee will be charged to your iTunes account after the approval.
* Located in settings of your device "Auto-Renew" (auto-refresh) has been setting the subscription period closing up to 24 hours before the end, your subscription will renew automatically.
* Withdrawals from your iTunes account for Renewal can be done 24 hours before the subscription ends.
* Purchase from your device then "Account Settings" section of the "Auto Renew" (auto-refresh) is closed, it can prevent any subsequent subscription period of the renewal process.
* For the active subscription period, no canceling active subscription.


You can mail any questions or suggestions regarding [email protected] address for your application.

Privacy Policy
http://www.star.com.tr/gizlilik-politikasi/

Terms of Use
http://www.star.com.tr/kullanim-kosullari/

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install Star E-Gazete version 1.1.5 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: com.star.egazete, download Star E-Gazete.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Hatalar Giderildi
Satın alma işlemleri optimize edildi

Oh snap! No comments are available for Star E-Gazete at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1