Vlera

Vlera Free App

Rated 4.72/5 (106) —  Free Android application by Vlera Network L.L.C

Advertisements

About Vlera

Advanced with many features like other well-known networks that enable you to: find and connect with your friends, post your photos and videos, create pages for your business or activity (business directory), as well as community groups and events.
Unlike other networks Vlera helps you to boost your existing business as well as start new one without initial investment ex. online store. So on Vlera you will also find and buy hot deals on good products.
Vlera is a unique platform which integrates social network with online sales and stores. As a result, neither investment nor extensive knowledge is required to open an online store. You don’t have to worry for advertisement nor marketing. Simply open your store, add your products and begin your sales to thousands of visitors. Vlera in not all about sales, you are making up your “Brand”. Because your store will be branded! It means that the terms on payments, sales, shipment, and products retrieval will be up to you. So your own business, your own way!
Moreover on Vlera you can publish and find listings on:
-Real estate – includes: homes; apartments, offices, shops, lands, warehouses, etc, all with geo-location.
-Autos (cars and vehicles) of a various types. You will be able to communicate directly with the seller as well as ratings and reviews.
-Tourism according to categories like: accommodations (hotels, rooms etc.), transportations (taxi, bus lines, airplane tickets etc.), tours (travel agencies, packages and journey).
-Items like: electronics, home appliances, interior, clothing and many more used and new stuff.

---Albanian---Shqip---

Vlera është një rrjet i avancuar social dhe komercial. I avancuar në opsione që ju mundesojn të: gjeni dhe lidheni me miqët tuaj, postoni fotografi video e muzikë, krijoni faqe për zanate aktivitete apo biznesin tuaj (direktori biznesi) si dhe grupe dhe evente. Gjithashtu ne Vlera gjeni dhe lajme, sondazhe nga Shqipëria, Kosoava, Maqedonia dhe Diaspora.
Ndryshe nga rrjetet tjera në Vlera gjeni dhe bleni produktet të lira online në kategori te ndryshme si: elektronike (celular, tableta, laptop, kompjuter, printer, aksesorë) elektro shtepiake (TV, Radio, satelitor, frigorifer, lavatriçe, bojler, mikrovalë, etj), mobileri, veshmbathje (rroba, këpuce, orë, bizhuteri, çanta, protofol, etj) barna dhe kujdesi personal (trajtim lëkure, dobësim, floku, fytyre, shampo etj), lojra, muzikë, programe kompjuteri e shume te tjera!
Vlera mundëson të filloni biznes të ri pa kosto fillestare si e-commerce, pra kjo është një platformë unike që integron rrjetin social me dyqane dhe shitje online, ku nuk kërkohen as investim as njohuri të mëdha për të filluar. Madje nuk keni pse mendoni për reklama apo marketing. Thjesht krijoni dyqanin tuaj dhe shtoni produkte apo artikuj dhe filloni shitjet tek mijëra vizitorë. Gjithsesi nuk bëhet fjalë vetëm për shitje, ju krijoni markën “Brand” tuaj. Sepse dyqani juaj online do te jetë “Branded”. Kjo do të thot që rregullat për shitje, pagesa, dërgesa dhe rikthimin e mallit i vendosini vet.
Po ashtu në Vlara gjeni dhe bëni shpallje ( njoftime ) falas për:
-Prona, përfshire shtëpi, hyrje, banesa, zyre, lokale, toka, magazina, kapanone etj të ndara për shtije apo qera. Të gjitha me vendndodhje ( hartë ). Mundesi e jashtzakonshme për agjenci mobiliare për shpallje dhe menaxhim të tëra pronave në një vend, ekspozitë dhe komunikim.
-Automjete, (makina dhe vetura) të ndryshme duke ju mundesuar të komunikoni drejtperdrejt me shitësin e po ashtu të bëni vlerësime dhe rishikime. Keni për te blerë apo shitur makinë këtu është vendi I duhur.
-Turizëm sipas kategorive akomodim (hotele, vila, dhoma, etj), transport (taksi, linja autobusi, bileta aeroplani, udhetime në grup), tours (agjensi, paketa dhe udhëtime turistike). Të gjitha këto me specifika të detalizuara.

Vlera është një produkt Shqiptar, ku flitet shqip dhe së shpejti edhe përkthim në gjuhën Shqipe Vlera is an Albanian product, soon available in Albanian language!

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Vlera version 2.1.1 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Not rated
Android package: com.vlera.app, download Vlera.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
Bug
buster
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
Major UI Improvements across the app
- Smooth App Scrolling,
- Active Messenger - VleraMessenger,
- Improved activity feed filtering,
- Improved user profile page,
- New Dynamic Forms across the app
- Multiple View options (List view and Map view) on Members Page,
- Video recording option while uploading a video from Video Creation form
- Other improvements and bug fixes in the app

What are users saying about Vlera

T70%
by T####:

Nice

L70%
by L####:

Nice app

S70%
by S####:

Good job

G70%
by G####:

Good job

Q70%
by Q####:

Best apo ever.

B70%
by B####:

Super app

M70%
by M####:

Facebook copy

P70%
by P####:

Fantastike, bravo.

X70%
by X####:

Bravo çuna!

O70%
by O####:

PSE nuk me hap

K70%
by K####:

App fantastik, ju lumte

H70%
by H####:

Nje super aplikacion dhe mbi te gjitha I pari rrjet social shqiptar

N70%
by N####:

ju duet ta perkfesoni sa me shum qe te keni ndjekes ça fund

E70%
by E####:

Bravooo

C70%
by C####:

E mbrekullueshme

F70%
by F####:

Best app ever!

Y70%
by Y####:

Shume aplikacion i mire ????

J70%
by J####:

Super!!!

R70%
by R####:

Aplikacion i vlefshëm dhe i shumë i duhur.

A70%
by A####:

Shume app I mire me very.

Z70%
by Z####:

It's a intelligent (Application). Smart-Fast-Cool Go...

W70%
by W####:

Fully featured social network with listings and e-commerce integrated.

D70%
by D####:

Ka qene shume e nevojshme per shqiptaret. Bravo

V70%
by V####:

Nje aplikacion shume i vlefshem qe duhet ta shkarkoje cdo njeri .

U70%
by U####:

Join Vlera now ! A good app you should try ittt .

I70%
by I####:

Një punë e mrekullueshme në një kohë të shkurtër. Shumë komplimente për VLERA-n !

T70%
by T####:

Pritshmerite jane shume te larta. Nese do ti kushtohet rendesia e duhur, mund te fitoje shume fame sepse ka shume mundesi zhvillimi. Suksese per developer!

L70%
by L####:

Great app. Works fast. Very helpful.

S70%
by S####:

Can you kindly tell how to deactivate my account ??

G70%
by G####:

apk me vlera shqiptare kur regjistrohna edhe e hapi wellcome masi me vlera edhe shqiptare pse se kini ba shqip?

Q70%
by Q####:

Shum professional e keni bo ama ma mir ish kon nqofse perveq Home- ku munesh me pa krejt postimet e krejtve. Mu kon edhe naj opsion friends- ku munesh me pa vetem postimet e shokve ose kur don me postu mi foton ose statusin only me ose only my friends. ❤

B70%
by B####:

Super App

M70%
by M####:

Shume app i mire

P70%
by P####:

Provojeni dhe binduni vet sa pune eshte bere dhe sa opsione ofron.


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.75
106 users

5

4

3

2

1