Ezan Vakti (Namaz Vakti)

Ezan Vakti (Namaz Vakti) Free App

Rated 4.40/5 (48) —  Free Android application by Mustafa Kuş

Advertisements

About Ezan Vakti (Namaz Vakti)

Ezan vakti uygulaması siz değerli kardeşlerimin isteği üzerine oluşturuldu, diğer uygulamalarda muhatap bulamıyoruz diye veryansın eden kardeşlerim, biz şeffaf olarak hareket ediyoruz, whatsapp mail anında cevap veriyoruz, ismi cismi belli olmayan uygulamaları yüklemenizi tavsiye etmem, bu yüzden bizlere öneri sundunuz bizde değerlendirdik ve bu uygulamayı geliştirdik, ve geliştirmeye de devam edeceğiz, sizlerin yorumları dikkate alınarak geliştirilecektir. Her konuda çekinmeden bizlere yazabilirsiniz.
Kullanımı kolay görselleri iyi çizilmiş bir uygulama sizlere sunmaya çalıştık basit kaliteli ve gelişmeye açık bir uygulama sunmaya çalıştık..
Güle güle kullanın.

irtibat : instagram @mustfakus Eza's time applications created you upon request my dear brothers, we can not find counterparts in other applications called my brother who lashed out, we act as a transparent, giving WhatsApp mail instant answers, the name of the object I would not recommend that you install certain applications that are not, so we evaluate we have submitted proposals and the application We have developed, and we will continue to develop, taking into account the comments of the first to be developed. You can write to us without hesitation on every issue.
Easy to use visual We try to offer a good practice drawn tried to present to you a clear and simple quality improvement practices ..
Use good-bye.

contact: instagram @mustfakus

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Ezan Vakti (Namaz Vakti) version 1.1 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: ezanvakti.mustafa.com.ezanvakti2, download Ezan Vakti (Namaz Vakti).apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
***Yeni Uygulama***
*Uygulama ön versiyon 2 sayfa olarak sizlere sunduk .Sizlerin olumlu yorumları ile gelistirilecektir. Ve tam versiyon sizlerin yorumları baz alınarak oluşturulacaktır.
*Ezan Vakti
*Kolay Kullanım
*Surekli güncel

What are users saying about Ezan Vakti (Namaz Vakti)

U70%
by U####:

Allah razı olsun qardaş. Zəhmət olmasa Azərbaycan Qəbələ bölgəsini də əlavə edin


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
48 users

5

4

3

2

1