GLAMI Trendy

GLAMI Trendy Free App

Rated 4.56/5 (68) —  Free Android application by Inspigroup.com

About GLAMI Trendy

Glami Trendy aplikace ti doporučí ty nejlepší módní kousky od tvých oblíbených značek. S touhle appkou v kapse ti už neunikne žádná nová kolekce a o slevách a výprodejích budeš vědět vždy jako první.

S Glami můžeš objevovat nové módní kousky kdekoliv v telefonu a už nemusíš běhat po obchodech. Pravidelně ti budeme hledat nové kousky.

Je to jednoduché, buď produkt doleva zahodíš a ten už ti neukážeme, nebo si ho přejetím doprava lajkneš a tím si ho uložíš do svých srdcovek. Používat můžeš i tlačítka. Když se tvá srdcovka zlevní, dáme ti o tom vědět.

Své srdcovky hledej v rohu pod srdíčkem. Vytvořili jsme ti z nich 2 seznamy. Jeden, kde máš všechny lajknuté produkty a druhý, kde máš pouze zlevněné.

Z appky si můžeš kousek rovnou i objednat. Klepni na obrázek, zobrazíme ti více informací o velikostech a rovnou si můžeš produkt z obchodu objednat.

Pokud nemáš ještě účet na GLAMI, můžeš si ho v appce založit. Pokud už účet máš, tak se jednoduše přihlaš a všechny tvoje lajky z webu ti nahrajeme. Funguje to i obráceně. Produkty, které olajkuješ na webu ti automaticky nahrajeme do appky mezi srdcovky.

Glami appka je a vždy bude zdarma.

Glam Trendy application they recommend the best fashion pieces from your favorite brands. With this appkou in my pocket I already miss any new collections and discounts and sell-offs you'll always know first.
 
The Glam can discover new fashion pieces anywhere on your phone and you do not have to run around the shops. Periodically we will look for new pieces.
 
It's simple, either the product left the toss and now they do not show, or you pass to the right lajkneš and thus it storage to their frogs. You can use the buttons. When your frog cheaper, let you know about it.

Your search cockles in the corner under the heart. We created you from these 2 lists. One where you have all lajknuté products and one where you only discounted.
 
Of appky you can also order a bit flat. Click on the image display more information on the size and level you can order the product from the store.
 
If you do not have an account at Glam, you can find it in the APPC establish. If you already have an account, then simply login and all your Lajky you load the Web. It also works in reverse. Products olajkuješ Web automatically loaded into the appky the cockles.
 
Glam appka is and always will be free.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


Download / Install

Download and install GLAMI Trendy version 1.1 on your Android device!
APK Size: 4.4 MB, downloaded 10,000+ times, content rating: Not rated
Android package: glami.trendy, download GLAMI Trendy.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

App History & Updates

What's Changed
- Můžete vybrat kategorie zboží, které vás zajímají! Šaty, lodičky nebo kabelky? Je to na vás!
- Fotky produktů si nově můžete prohlížet ve větší velikosti a přiblížit dle libosti. Jakou barvu mají tkaničky?
- U každého produktu vám teď ukážeme další podobné.
- Mnoho menších vylepšení
Jsme moc rádi, že se vám první verze líbila a pracovali jsme dnem i nocí na vylepšeních, která jste navrhovali.
Jmenovitě bychom chtěli poděkovat: Adéle, Báře, Cyrilovi, Daně, Evičce, ...

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
68 users

5

4

3

2

1