Top Ponudi

Top Ponudi Free App

Rated 4.38/5 (42) —  Free Android application by EmbedSocial

Advertisements

About Top Ponudi

Инсталирајте ја Топ Понуди и бидете во тек со најдобрите промоции на брендовите на Студио Модерна – Top Shop, Delimano, Dormeo, Nutribullet, Walkmax итн.

Дознавајте први за најголемите попусти, подароци и ограничени изданија. Со Топ Понуди нема да ја пропуштите омилената понуда за која сте сакале дополнително да размислите – треба само да ја зачувате на вашиот профил и ќе добиете известување пред таа да заврши. А нарачувањето е навистина лесно – пријавете се со Facebook, впишете го тел. број и очекувајте повик од операторите на Студио Модерна.

Супер брзо, едноставно и безбедно.

Имајте ги топ понудите во секој момент, во вашиот џеб!

Aplikacioni celular Top Ponudi nga Top Shop tani është në dispozicion edhe në gjuhën shqipe! Informohuni të parët për zbritjet më të mira nga Delimano, Dormeo, Walkmaxx, Bëhu Fit dhe Top Shop. Shkarkoni falas!

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Top Ponudi version 1.13 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: mk.com.topshop.topshopapp, download Top Ponudi.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Оваа верзија вклучува подобрени перформанси и нови функционалности.
Додадено е споделување на ваучери со пријатели и искористување на истите со попуст при купување на производи во продавниците или во апликацијата.
Version update Top Ponudi was updated to version 1.13
Version update Top Ponudi was updated to version 1.11
More downloads  Top Ponudi reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Top Ponudi

U70%
by U####:

Одлична :)

N70%
by N####:

Nikako da startuva

F70%
by F####:

Одлична :)

A70%
by A####:

Nice

Z70%
by Z####:

The app is very cool and congratulation Top Shop Makedonia

I70%
by I####:

Nikako da startuva

T70%
by T####:

Само што си нарачав. Си вози супер.

L70%
by L####:

Тоа е тоа што фалеше

S70%
by S####:

Одлична :)

G70%
by G####:

Extra!

Q70%
by Q####:

Топ е

B70%
by B####:

Super, hvala!

M70%
by M####:

Super e aplikacijata, pozz.


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
42 users

5

4

3

2

1