Shkodra Search

Shkodra Search Free App

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by Argent Muriqi

Advertisements

About Shkodra Search

Best App Free Shkodra

Aplikazioni me i ri për te kërkuar web faqe Shkodrane.
Biznese, Pub, Bar dhe Restorante, Hoteleri, Agjensi Udhëtimesh, Istitucione e shumë e shumë faqe të tjera Shkodrane mund ti gjeni në: Shkodra Search.

Download: Falas / Free


Search engine for web sites in Shkodra.
Business Pubs, Clubs, Bar Restaurants, Hotels, Travel Agencies, Institution of many, many other sites can be found in: Shkodra Search.

Download now for Free

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Shkodra Search version 1.0 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: net.avdstudio.shkodrasearch2, download Shkodra Search.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Shkodra Search - version 2.0
Kerko, Informohu, Gjej
Istitucione,Bar dhe Restorante, Pubs,Night Clubs, Piceri, Hotele, e shume e shume web faqe te tjera Shqiptare dhe Shkodrane.
Me kete "motorr kerkimi shum te shpejte" ju do te keni mundesi te gjeni gjithcka rreth Shkodres dhe web faqeve Shqiptare,
Me kete aplikacion do te keni mundesi te kerkoni edhe Bar Restorante, Kabina Pushimi, Dhoma, Hotele, Dyqane, Boutique e shum e shume web faqe te tjera te bizneseve ne Velipoje.
Shkarikoje Tani falas

What are users saying about Shkodra Search

I70%
by I####:

Nice


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1