İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu

İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu Free App

Rated 4.00/5 (4) —  Free Android application by Bursada Nerede

Advertisements

About İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu

Bursaya özel ücretsiz tek ilan platformu.Bursa buradan alıyor, burada satıyor.Bursalılar burada; kazanıyor ve kazandırıyor.Sen de gel; sen de al, sen de sat.
Merhabalar, bu yazıyı okumaya başladıysanız bilmelisiniz ki, biz Bursa için çalışan insanlarız, firmayız.
Bursa'da Nerede ile başladığımız sosyal projeler arasına ilanbursa.com gibi bir projeyi de sizlere sağlamanın gururu ve onuru içersindeyiz.
İlanbursa.com amacını, amaçlarını sizlere aşağıda maddeler halinde açıklama gereği duyduk.

Bursa üreten bir şehir olmasına rağmen artık bir çok ihtiyacını dışarıdan sağlamaktadır. İç tüketim yok denilebilecek kadar az indirgenmiş, dış tüketim inanılmayacak derece de artmaya başlamıştır. Bundan dolayı iç ekonomisi genişlemesi gereken yerde, daralmaktadır. Amaçlarımızın en başında gelen konu ise, dış tüketimi iç tüketime çevirmek.
Şehrimizin bir çok firması baktığımızda kendini internet ortamında sergileyememektedir. Bu projede tüm firmalar eşit payda da kendini tanıtım imkanı sunulacaktır. Her vergi mükellefi olan firma mağazasını oluşturabilecek ve mağaza imkanlarından yararlanabilecektir.
İnternet ortamında ilan portalları artık çoğalmakta, insanlardan ve firmalardan yer yer yüklü bir ücret almaktadır. Bir ücret karşılığında ilanını yayınlamaktadır. İlanbursa.com'da bu şekilde olmayacaktır. Bursa'lı firmalar ve Bursa'da yaşan insanlar ilan girerken hiç bir şekilde ücret ödemeyeceklerdir. Normal mağazalar 100, Normal üyeler ise 5 ilana kadar ilan girme hakkı mevcuttur.
Sistemimiz her geçen gün güncellenmekte ve yenilenmektedir.
Bursa'ya Bursa'lılara ve Bursa'da yaşan herkese daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız güncel bir şekilde devam etmektedir. If one announced to Bursa private platformu.b is free here, here and here satıyor.bursalı; gaining and who came kazandırıyor.s; you get them, you sold it.
Hello, you started reading this article, you must know, we are the people who work for Bursa, we are agency.
My social projects such as a project between ilanbursa.co in Bursa where we started with the pride and dignity are glad to provide to you.
İlanbursa.co purposes, purposes you should have heard the case in the item descriptions below.

Although the city is now producing Bursa provide a much needed outside. not least as small as the reduced internal consumption, incredibly external consumption began to increase. Hence the need for the expansion of the domestic economy in place, are shrinking. The subject from the very beginning our goal is to translate foreign consumption of domestic consumption.
When we look at a lot of companies in our city not exhibit the internet itself. This project will be presented denominator in all companies equal opportunities for self-promotion. Every tax payer who can benefit from the company store that can create and store facility.
classifieds portals now proliferate on the Internet, and the company has installed in places people get a fee. It publishes the notices for a fee. İlanbursa.com will not be this way. Ads came from Bursa companies and people lived in Bursa in no way will pay a fee. Normal 100 stores, has the right to enter the regular members declared up to 5 ads.
Our system is being updated and renewed every day.
Bursa and Bursa from Bursa to live in our work to provide better service to everyone continue in the current form.

How to Download / Install

Download and install İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu version 1.0 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: net.ilan.bursa.splashscreen, download İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for İlan Bursa - Bursa'nın Ücretsiz İlan Platformu at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.05
4 users

5

4

3

2

1