Kitapmitap.net

Kitapmitap.net Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Ticimax

About Kitapmitap.net

Ticari hayatımıza 2011 yılında Ankara’da Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Teknoloji satışları ile başladık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ürünleri daha makul fiyatlara satmanın uğraşı içinde bulunarak her geçen gün daha geniş ürün yelpazesi ile müşteri portföyü ’nü günden güne artırarak devam ettik. İlk kurulduğu günden itibaren kalite politikasından ödün vermeden devam etmenin karşılığı olarak her geçen gün artan satış rakamları bizleri çeşitli platformlarda da satış yaparak, tüm Türkiye’ye hizmet sağlayacak konuma getirmiştir.

2015 yılında bu amaç ile “kitapmitap®” markası ile online satışlara başladık. İlk gönderdiğimiz kargonun heyecanı ve özenini hala hissediyor ve her gönderinin özenle müşterimize en hızlı ve doğru ulaştırılabilmesi için özveri ile çalışıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz kitapmitap ismini arama motorlarında en önde görmek için siz değerli müşterilerimizin olumlu yorumlarını hedefliyor. In 2011, our commercial life in Ankara Books, Stationery, Toys and Technology We started with sales. keeping customer satisfaction at the forefront with each passing day more wide range of products are contained in more effort to sell quality products at reasonable prices to the customer portfolio of 'nude, we continued increasing day by day. since it was first established quality policy of increasing sales figures every day as the provision of continuing without compromising the sales we are making on various platforms, it has brought to a position to provide all services in Turkey.

With this purpose in 2015 "kitapmitap®" We started selling online with the brand. First we send cargo still feels the thrill of each shipment with care and diligence and dedication are working with our customers to deliver the fastest and most accurate. Our expert team is aiming for a positive review of our valued customers to see the leading search engine in the kitapmitap name.

How to Download / Install

Download and install Kitapmitap.net version 1.1 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: net.kitapmitap.mobil, download Kitapmitap.net.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Kitapmitap.net at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1