Turktime

Turktime Free App

Rated 5.00/5 (1) —  Free Android application by Maxiva Internet Hizmetleri

Advertisements

About Turktime

Türk basının en etkili ve en eski haber sitelerinden TURKTIME Android aplikasyonu turkime.com sitesindeki içeriğe şık bir tasarımla ulaşmanıza olanak verir.

15 yıldır Türkiye’nin en güvenilir haber kaynaklarından biri olan turktime.com, sıcak haberleri anında vermesi, özel haber ve röportajlarıyla gündem meydana getirmesiyle tanınan bir haber sitesidir. Turktime.com Android aplikasyonu ile sadece gündemin sıcak gelişmelerine en hızlı erişim ile sınırlı kalmayacak, medyadan siyasete, ekonomiden dünyadaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olacak. Turktime.com ayrıca döviz kurları, gerçek zamanlı piyasa değerlerini de size anında ulaştıracak.

Tek bir düğmeye basarak Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz. TurkT to the Turkish press, the most influential and oldest news website allows you to achieve a stylish design with content in the turkime.co Android application site.

15 years, one of Turkey's most reliable news source turktime.co, giving instant hot news is a well-known news sites to form the agenda with özel haber and interviews. Turktime.co with my Android application will not be limited with the fastest access to the development agenda of the hot media to politics, you will instantly notice of all the developments in the world economy. They also Turktime.co exchange rates, the real-time market values ​​to reach you instantly.

You can find out instantly by pressing a single button all the developments in Turkey and the world.

How to Download / Install

Download and install Turktime version 1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: net.maxiva.turktime, download Turktime.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Turktime at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
1 users

5

4

3

2

1