Maya Club

Maya Club Free App

Rated 5.00/5 (10) —  Free Android application by Medyax Bilişim Hizmetleri

Advertisements

About Maya Club

Günümüzde sunulan hizmetin kalitesi de ürün kadar etkili olmaktadır. Maya Sport Club, üyeleriyle aynı hisleri yaşamak, üyelerimize spor kaynaklarının tümünü sağlamak misyonu ile ilerlemektedir. Sporu sporcunun öğretmesi felsefesi ile yola çıktığımız ilk günden itibaren sporun bir yaşam tarzı haline gelmesi için çalışıyoruz. .

Çünkü biz Maya Sport Club ailesi olarak yıllardır profesyonel sporun içindeyiz. Bu çalışmalarımızın verdiği güçle şimdi de sağlıklı yaşam hayali kuran herkesi sporla bir arada yaşatmaya çalışıyoruz. Bu hayat anlayışı ve aldığımız sonuçlar bizleri her gün daha fazla motive ediyor.

Bundan sonraki süreçte farklı alternatifleri içeren ve insanları belirli bir kalıba sokarak eğiten programlardan ziyade daha çok kişiye özel programlar üzerine yoğunlaşıyoruz. Tamamen sizlerin saatlerine göre oluşacak bu programlarda tek amaç “Spor Yapmak” olacak.

Profesyonel eğitmenlerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre programları kurgulayacak ve sizinle birlikte takibini yapacak… Bu anlayış ile siz, eşiniz ve çocuklarınız için özel programları Maya Sport Club bünyesinde bulabileceksiniz. Ayrıca esnek çalışma saat imkânları ile en büyük kaçış olan zaman bulamama sıkıntısından da kurtulmuş olacaksınız…

Biz buradayız… Sizleri de bekliyoruz… The quality of services provided today are effective as products. Maya Sport Club, with members living in the same sense, our members provide all of the resources are progressing sport with the mission. Sports From the first day we started off with the philosophy of the sport are trying to teach the athlete to become a lifestyle. .

Because we're in professional sports for years as Maya Sport Club family. This is the power given by our work and now we are trying to live a healthy life together sport everyone who dream. This understanding of life and we have to get the results we are more motivated every day.

It contains the different alternatives we focus on the next process and the programs that educate people on the mold by inserting a specific person rather than specific programs. The only purpose of this program will be fully formed by the time the first "Sports do" will be.

Our professional instructors will construct programs according to the needs of you and will follow up with you ... With this understanding you, your spouse and your children will find special programs within Maya Sport Club. In addition, flexible working hours and opportunities will be freed from the annoyance unable to find time to escape the biggest ...

We are here ... You are also welcome ...

How to Download / Install

Download and install Maya Club version 1.1 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: net.mayaclub.mayaclub, download Maya Club.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Icon hatası düzenlendi.

Oh snap! No comments are available for Maya Club at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
10 users

5

4

3

2

1