Nakliye Defteri Platformu

Nakliye Defteri Platformu Free App

Rated 4.33/5 (18) —  Free Android application by İNTERACTİVE

Advertisements

About Nakliye Defteri Platformu

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, firmaları için geliştirilen Android uygulama üzerinden Müşteri ve Firma olarak kayıt olabilir, giriş yaparak sistem de bulunan firmaların kurumsal ve bireysel bilgilerine ulaşabilir. Fiyat talep ederek, Firmalar hakkındaki şikayetlerinizi ifade edebilirsiniz.

Bir çok özelliği bulunan Platform uygulamamız üzerinde sizi sıkmadan en uygun fiyat garantisi sunan ve kusursuz taşımacılık ayrıcalığını yaşatmak adına geliştirmiş olduğumuz uygulama ile Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık çözümlerinde sizlerin yanında olduğumuzu unutmayın.

Günümüzde sürekli olarak gelişmekte olan Nakliyat ve Taşımacılık sektörü ile birlikte her alanda yeni sektörsel girişimcilerin oluşması ve bu sektör içerisinde bir çok firmanın iş yapmaya başlaması nedeni ile Türkiye’nin en iyi sektörlerinden olan karayolu taşımacılığı firmalarının özellikle son bir kaç yıl içerisinde insanlara en iyi hizmeti sağlamak amacı ile bütünleşen projeler evden eve nakliyat firmalarının her geçen gün artması ve bir çok tüzel kişi ve kişiler nakliyat firması olarak sizlere “en iyi olan, en doğru seçim, en uygun fiyat” stabiline uygun olup ve bu şekilde kusursuz hizmet sağlayan firmaları araştırıp ve firmalar hakkında detaylı bilgi edinerek uygun gördüğümüz firmaları Nakliye Defteri topluluğumuz içerisine dahil ettik.

Home to Home Transport and Logistics, developed for customers and companies can register as a company via an Android application can access the system by logging companies located in the corporate and individual information. Price by request, you can express your complaints about the company.

Please note our application platform that offers many features which guarantee you the best prices on the spin and transportation from home to home and in transport solution with applications that we have developed in order to experience the perfect transportation privileges that we are next to you.

Today continually developing transport and the transport sector in all areas with the formation of new sectoral entrepreneurs in this sector in many companies as a result of starting a business, one of Turkey's best sector road transport firms, especially people in the last few years to provide the best service with the aim of integrated projects you home every day to increase and a lot of entities and persons transport company of home transport company "the best, most accurate selection of the most appropriate price" for st s so is appropriate and investigate a company that provides excellent service in this manner and the companies detailed information Pursuing companies have included into our community we see fit Shipping Registry.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Nakliye Defteri Platformu version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: net.nakliyedefteri.nakliyeciplatformu, download Nakliye Defteri Platformu.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.2+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Nakliye Defteri Platformu reached 1 000 - 5 000 downloads

Oh snap! No comments are available for Nakliye Defteri Platformu at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.35
18 users

5

4

3

2

1