КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг

КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг Free App

Rated 4.02/5 (497) —  Free Android application by Foundation.101

Advertisements

About КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг

За допомогою цього додатку Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».

Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні. І це абсолютно безкоштовно! :)

Просимо Вас зареєструватися та вказати максимально точно свої персональні дані. Це необхідно для того, аби ми розуміли, що Ви реальна людина та надана інформація відповідає дійсності. Можливо, ми з Вами будемо періодично зв’язуватись, щоб підтвердити надану інформацію або уточнити деталі.

Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Коли повідомляєте про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки. With this application you can take pictures or shoot video almost any violation of your rights and send this information to a team of professional lawyers of the NGO "Fundatsiya.101."

We will process your application and send an appeal to the relevant public authority or private structures that will be required to eliminate the violation. After receiving the response, you can see it in the app on your smartphone. And it's absolutely free! :)

Please register and specify as precisely as possible their personal data. This is to ensure that we understand that you are a real person and the information provided is true. Maybe we'll communicate periodically to verify information provided or to clarify details.

Your personal information will only be available a limited number of employees of the NGO "Fundatsiya.101 'and will not appear in the appeals to the authorities or private bodies.

When reporting the abuse, provide more accurate information as possible. On this depends the quality of processing your application.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг version 1.24 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: org.foundation101.karatel, download КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Виправлено деякі помилки

What are users saying about КАРАТЄЛЬ — всеукраїнська книга скарг

L70%
by L####:

не приходит письмо о подтверждении регистрации

S70%
by S####:

подтверждение на почту не приходит - зарегистрироваться невозможно

G70%
by G####:

Неможливо долучити фото, лише сфотографувати з додатку. Без фото неможливо відправити скаргу.

Q70%
by Q####:

Імейл з підтвердженням прийшов, але URL лінка підтвердження не валідний: не містить хоста.

B70%
by B####:

Пошта від додатку летить у спам на гуглі. Гугд видирає з неї посилання. Навіть, якщо перенести повідомлення зі спаму у скриньку, посилання не відновлюються. Оскількі посилання потрібно натиснути, щоб підтвердити адресу email, вона залишається непідтвердженою, що спричиняє неможливість увійти в систему. Отримати повторний запит на підтвердження адреси неможливо.

M70%
by M####:

Интересная задумка... Добавьте возможность прикреплять фото и видео из галереи. Сейчас при такой попытке ваше приложение может только снимать фото и видео, что очень не удобно

P70%
by P####:

Все не так як здавалось на початку. Виявляється що поліції недостатньо фотографії неправильно припаркованого авто для накладення штрафу на власника. Цей пункт можна видаляти з меню?

X70%
by X####:

Бред какой, фото из галереи элементарно прокидывается как будто оно с камеры, см. Fake Camera. Даже мельком не разобравшись в матчасти тупо сделали людям неудобно :( UPD: а перечитайте-ка мой комментарий и вникните в суть. Такой ламерской защитой лишь создали проблемы пользователям, но не защитились от кулхацкеров.

O70%
by O####:

1. Пока апликуха не найдет локацию - не возможно сохранить заявку, которую долго и терпеливо писал. 2. Как заставить работать карту долго не мог понять. Аж пока не включил джипиес. Т.е. находясь физически не по месту заявки ее невозможно направить что-ли? 3. Когда пишешь длинный текст - невозможно нажать на следующие кнопки ниже - постоянно вылазит клавиатура. 4. Галерея. Вернее не работа с ней очень усложняет процесс. Из-за проблем описанных выше, писал два раза. И приходилось делать новые фото, вместо добавления недавно отснятых.

K70%
by K####:

Приложение не имеет смысла без возможности работы с галереей. А если вы переживаете что вам будут скидывать левые видео и фото то почему нельзя просто банить пользователя? Вот ситуация снял видео с утра на тему стихийной торговли и скинуть банально не могу а писать с монитора тоже не круто, вроде 21й век за окном.

H70%
by H####:

Жахливе обмеження на завантаження з галереї, яке я, звичайно ж, обійшов, але на це треба було витратити додатковий час. Не буду вдаватися у подробиці скарги, але з відмови було зрозуміло, що якщо хайпанути на цьому не можна - їм пофіг. Не витрачайте час, безкоштовно і якісно - антоніми, особливо в Україні.

N70%
by N####:

Какой смысл специально отключить функцию добавления из галереи? Кто из будет подделывать? Да и какая разница, если подделать можно все что угодно, какой смысл? С таким приложением получаеться какая-то гонка на инвалидной коляске против мотоциклистов. Как мне выложить материал: если я снимал на видеорегистратор? Если мне срочно нужно достать смарт и что-то сфотографировать? Если я записывал на диктофон в кармане? Если есть несколько видео/аудио/фото фиксаций в разное время?

E70%
by E####:

Идея хорошая, но к сожалению, реализация не очень. Нет возможности прикрепить фотографию из галереи. Хотел поставить 3 звёздочки, но ставлю всего 1 чтобы разработчик обратил внимание на проблему

C70%
by C####:

Навмисне обмеження функціоналу це дуже контрпродуктивно. Я не можу уявити, яка мотивація може бути у людини, яка буде "фотошопити" повод для скарги. І тим більше не можу уявити, яка мотивація повинна бути в мене, щоб я, поспішаючи на роботу, зупинився оформляти заявку замість того, щоб зробити фото та відправити заявку вже дома.

F70%
by F####:

Ідея гарна, але реалізація на 1 з 5. Додавати фото можна тільки, роблячи нові знімки. Відмовляють в розгляді за надуманими підставами. Фактично виходить так, що я сфотографував яму, описав її максимально детально, через пів дня відмова в розгляді, тому що не вказав номер найближчого будинку. Зараз мене змушують йти до тої ями і знов фотографувати.... Навіщо? Тому, що я зможу підробити фото? Маразм! І це все в 2017 році... Ганьба таким грантожерським додаткам!

Y70%
by Y####:

Ребята, большое спасибо. Это работает! У меня во дворе поставили ливневку!

J70%
by J####:

Незручно - треба юзати аппку щоб робити фоточки, потім фоточки ніде не зберігаються. Нееффективно - всі мої відправки результували у відписках. І найгірше - я щойно отримав розсилку без кнопки "відписатися". Ідіть лісом зі своєю айті арєною.

R70%
by R####:

Не можна зареєструватися з адресою, що містить '+'