InPost Mobile

InPost Mobile Free App

Rated 2.27/5 (291) —  Free Android application by InPost Paczkomaty Listy Kurier

What are users saying about InPost Mobile

G70%
by G####:

...natychmiast po starcie. M7, najnowszy stockowy os. Wysłałem raport.

S70%
by S####:

Apka fajna, ale ma kilka drobnych mankamentów: 1. wymieniany przez innych brak powiadomień 2. apka nie rozpoznaje poprawnie zmiany statusu paczki z "PRZYJĘTA W ODDZIALE NADAWCZYM" na "WYSŁANA Z ODDZIAŁU" - paczka w zasadzie aż do wydania do umieszczenia w paczkomacie pokazuje ten pierwszy status 3. zupełnie zbędny dialog "Czy chcesz wyjść z aplikacji?" - to jest Android - tutaj użytkownik jest przyzwyczajony, że jak wciska back w bezstanowej to aplikacja się grzecznie zamyka (albo zrzuca w tło) a jeśli coś zostało zmienione to albo się automatycznie zapisuje albo WTEDY zadaje pytanie o wyjście 4. nadmiarowy splash screen - ja rozumiem, że reklama, branding itp., ale dwie sekundy za każdym razem jak chcę apkę odpalić na kolejne dwie, żeby rzucić okiem w status a potem zaraz z niej wyjść (co przedłuża proces o kolejną chwilę bo p.3) to moim zdaniem ciut za dużo. 5. brak automatycznego odświeżania po starcie aplikacji - trzeba je dopiero wymusić po wejściu (a że brak do tego przycisku nie każdy musi wiedzieć, że trzeba pociągnąć listę w dół) Wszystkie powyższe uwagi dotyczą apki uruchamianej na Nexusie 6 z systemem 6.0 i 6.0.1.

L70%
by L####:

1.status paczek aktualizuje się tylko raz, po zainstalowaniu. Potem, nie wyświetla nowych paczek ani nie zmienia statusu istniejących. Trzeba zainstalować od nowa, albo wyczyścić dane. 2. Aktualizacja punktów InPost zawsze kończy się błędem. 3. Po przewinieciu kilku ekranów paczek, aplikacja zawsze kończy działanie. 4. Wszystkie paczki mają status "do odbiouru" (pisownia oryginalna), nawet te, które są w drodze. 5. Pomysł dobry, ale prawie nic w niej nie działa jak należy.

T70%
by T####:

Jak już zrobiliście apkę na Androida to niech chociaż wyskakują powiadomienia o statusach paczek (w sensie notifications). Obecnie apki używam do tego samego co SMSa: czyli do wyświetlenia QRa pozwalającego na odbiór paczki. Śledzenie paczek po numerze czy wyszukiwanie punktów InPost to moim zdaniem bajer. Ale już gdyby mi telefon zadźwięczał innym dźwiękiem (np. ustawianym samodzielnie) to wiedziałbym, że to nie SMS (który może być od kogokolwiek) tylko powiadomienie o zmianie statusu InPost.

I70%
by I####:

Dlaczego nie zapamiętuje flitru? Strasznie duże składniki listy (nie mieszcza a mogą zmieścić się na jednym ekranie). Brak statusu Anulowane na liście filtru.

U70%
by U####:

28MB? Serio?

V70%
by V####:

nie można dodawać paczek do śledzenia - trzeba wpisywać numer za kazdym razem, wiec apka raczej bezużyteczna (być może po weryfikacji numeru telefonu jest lepiej ale nie zmierzam tego robić).


Share Your Experience

  Login to post your comments

Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
n/a
Not
rated
Android app

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
2.35
291 users

5

4

3

2

1