InPost Mobile

InPost Mobile Free App

Rated 2.30/5 (1,507) —  Free Android application by InPost Paczkomaty Listy Kurier

What are users saying about InPost Mobile

X70%
by X####:

2 gwiazdki za design

M70%
by M####:

Śliczna

B70%
by B####:

nie można dodawać paczek do śledzenia - trzeba wpisywać numer za kazdym razem, wiec apka raczej bezużyteczna (być może po weryfikacji numeru telefonu jest lepiej ale nie zmierzam tego robić).

G70%
by G####:

Przesyłka widoczna na stronie, w aplikacji nie znaleziono. Dyskwalifikacja.

L70%
by L####:

Crasg instantly

I70%
by I####:

It's incredible that packages to be delivered by InPost cannot be found in their own system, while they can be in general tracking systems. Also deleting already delivered packages from the history is troublesome. This app definitely need some reworking. Need some help with that guys?

U70%
by U####:

Fajnie że można śledzić swoje przesyłki ale brakuje automatycznego odświeżania statusu przesyłek w tle i notyfikacji o zmianie statusu. Teraz trzeba ręcznie wejść do apki i wymusić odświeżenie...

V70%
by V####:

Mimo wielokrotnego odświeżania listy paczek statusy są nieaktualne. Przykład - paczka czeka już w Paczkomacie, a według aplikacji jest jeszcze u nadawcy.

D70%
by D####:

Statusy nieaktualne. Na widoku otwartych apk, gdy uruchomiona wpływa na podgląd innych okien zaczerniajac je. Po instalacji wywaliło mi live wallpaper, wyciekła pamięć zmieniając się w wartość ujemna...

W70%
by W####:

Brakuje mi mozliwosci nadania paczki i oplacenia jej, tak zeby wystarczylo z QR kodem podejsc do paczkomatu.

Z70%
by Z####:

Poproszę o zapamiętywanie filtra przesyłek - czy to przy odświeżaniu czy przy wchodzeniu do aplikacji tak abym mógł wchodząc do aplikacji widzieć status niedoręczonych przesyłek. Poproszę również o usunięcie z mojego profilu testowych wpisów ([email protected]).

A70%
by A####:

Crash na pierwszym ekranie po całym żółtym tle. Htc one max, stockowy rom, żadnych antywirusowe i optymizerow, nawet po restarcie telefonu.

R70%
by R####:

...a teraz nawet nie odnajduje paczki bo kod jest podobno zły.Wpisywałem co najmniej 7 razy i wyłączałem aplikacje i telefon.

J70%
by J####:

Odświeżanie działa bez problemu, wystarczy pociągnąć w dół ekran. Wyświetla nowe paczki i ich status na górze. Nie muszę już trzymać otwartych zakładek żeby śledzić paczki. Dla mnie ekstra. Spełnia wszystkie oczekiwania na piątkę.

Y70%
by Y####:

Ale statusy przesyłek często się nie aktualizują poprawnie więc i tak muszę sprawdzać na stronie. Przydałaby się też możliwość archiwizowania wybranych przesyłek bo czasem wiszą jakieś błędnie nadane ze statusem, że przygotowana przez nadawcę

F70%
by F####:

W aplikacji tego typu denerwujacy jest banner reklamowy na samej gorze ( u mnie MasterCard ale to moze nie reklama). Tak jak innym brak mi powiadomien push oraz automatycznego odswierzana statusu zaraz po uruchomieniu apki.

C70%
by C####:

W aplikacji przesyłka ma stan przyjęcia w oddziale nadawczym, a na stronie internetowej jest już przyjęta w oddziale odbiorczym.

E70%
by E####:

Pożyczteczna aplikacja do wyświetlania statusu paczek i kodów graficznych dla paczkomatu. Wiele problemów zostało poprawionych, wciąż ma jednak problem np. z przewijaniem paczek. Po przewinieciu kilku ekranów paczek, aplikacja zawsze kończy działanie. Wydaje się zasadą też że każda nowa funkcja nie działa. Przypominanie o odebraniu paczki w ustalonej odległości od paczkomatu jest dobrym pomysłem, jednak nie tylko w ogóle nie działa, ale nie można tego zmienić i nawet po odebraniu paczki GPS mam już na stałe włączony, nawet po wyjściu z programu. Nie pomagało nawet "zabicie" procesu, bo po jakimś czasie włączał się na nowo. Ostatecznie wyczyszczenie danych aplikacji i ponowna autoryzacja zostawiły GPS w spokoju.

H70%
by H####:

Ściaga status paczek po instalacji, ale później nie odświeża statusów.

K70%
by K####:

HTC One zaraz po starcie aplikacja pada :(

G70%
by G####:

...natychmiast po starcie. M7, najnowszy stockowy os. Wysłałem raport.

S70%
by S####:

Apka fajna, ale ma kilka drobnych mankamentów: 1. wymieniany przez innych brak powiadomień 2. apka nie rozpoznaje poprawnie zmiany statusu paczki z "PRZYJĘTA W ODDZIALE NADAWCZYM" na "WYSŁANA Z ODDZIAŁU" - paczka w zasadzie aż do wydania do umieszczenia w paczkomacie pokazuje ten pierwszy status 3. zupełnie zbędny dialog "Czy chcesz wyjść z aplikacji?" - to jest Android - tutaj użytkownik jest przyzwyczajony, że jak wciska back w bezstanowej to aplikacja się grzecznie zamyka (albo zrzuca w tło) a jeśli coś zostało zmienione to albo się automatycznie zapisuje albo WTEDY zadaje pytanie o wyjście 4. nadmiarowy splash screen - ja rozumiem, że reklama, branding itp., ale dwie sekundy za każdym razem jak chcę apkę odpalić na kolejne dwie, żeby rzucić okiem w status a potem zaraz z niej wyjść (co przedłuża proces o kolejną chwilę bo p.3) to moim zdaniem ciut za dużo. 5. brak automatycznego odświeżania po starcie aplikacji - trzeba je dopiero wymusić po wejściu (a że brak do tego przycisku nie każdy musi wiedzieć, że trzeba pociągnąć listę w dół) Wszystkie powyższe uwagi dotyczą apki uruchamianej na Nexusie 6 z systemem 6.0 i 6.0.1.

L70%
by L####:

1.status paczek aktualizuje się tylko raz, po zainstalowaniu. Potem, nie wyświetla nowych paczek ani nie zmienia statusu istniejących. Trzeba zainstalować od nowa, albo wyczyścić dane. 2. Aktualizacja punktów InPost zawsze kończy się błędem. 3. Po przewinieciu kilku ekranów paczek, aplikacja zawsze kończy działanie. 4. Wszystkie paczki mają status "do odbiouru" (pisownia oryginalna), nawet te, które są w drodze. 5. Pomysł dobry, ale prawie nic w niej nie działa jak należy.

T70%
by T####:

Jak już zrobiliście apkę na Androida to niech chociaż wyskakują powiadomienia o statusach paczek (w sensie notifications). Obecnie apki używam do tego samego co SMSa: czyli do wyświetlenia QRa pozwalającego na odbiór paczki. Śledzenie paczek po numerze czy wyszukiwanie punktów InPost to moim zdaniem bajer. Ale już gdyby mi telefon zadźwięczał innym dźwiękiem (np. ustawianym samodzielnie) to wiedziałbym, że to nie SMS (który może być od kogokolwiek) tylko powiadomienie o zmianie statusu InPost.

I70%
by I####:

Dlaczego nie zapamiętuje flitru? Strasznie duże składniki listy (nie mieszcza a mogą zmieścić się na jednym ekranie). Brak statusu Anulowane na liście filtru.

U70%
by U####:

28MB? Serio?

V70%
by V####:

nie można dodawać paczek do śledzenia - trzeba wpisywać numer za kazdym razem, wiec apka raczej bezużyteczna (być może po weryfikacji numeru telefonu jest lepiej ale nie zmierzam tego robić).


Share Your Experience

  Login to post your comments

Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android app

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
2.35
1,507 users

5

4

3

2

1